اهل سنت

پايگاه اطلاع رساني دبيرخانه شوراي برنامه ريزي مدارس علوم ديني اهل سنت

امروز دوشنبه، 3 ارديبهشت 1397| 8 شعبان 1439

 


نشست هاي علمي تقريبي

محفل پیام کربلا از دیدگاه علامه محمد اقبال در راولپندی پاكستان برگزار گردید
همزمان با ایام اربعین حسینی و سالگرد تولد علامه محمد اقبال لاهوري، محفل ادبی «پیام کربلا از دیدگاه علامه محمد اقبال» در محل خانه فرهنگ ايران در راولپندی پاكستان برگزار شد.
در مرحله پسا داعش، محور مقاومت در نقطه قدرت قرار می گیرد
کارشناس مسائل راهبردی جهان اسلام گفت: تحولات منطقه در مرحله پسا داعش به سمت شفاف تر شدن تقابل دو محور و دو جبهه مشخص در منطقه، یعنی جبهه آمریکایی اسرائیلی و ارتش عرب و محور مقاومت پیش می رود.
كنفرانس «محسن انسانیت» با حضور علما و دانشمندان شيعه و سني پاكستان، برگزار شد
به همت مجلس وحدت مسلمين (شاخه مولتان) و به منظور بزرگداشت مقام سیدالشهدا (ع) كنفرانس «محسن انسانيت» با حضور علما و دانشمندان شيعه و سني پاكستان، برگزار گردید.
شرکت رئیس سازمان اوقاف و امور خیریه در همایش وحدت پیروان ادیان توحیدی
اين همايش در خصوص ضرورت احترام متقابل پيروان اديان توحيدي به يكديگر و تلاش براي گسترش همزيستي مسالمت‌ آميز برگزار گردید.
نشست رييس سازمان اوقاف و امور خيريه با شيخ موسي منك، بنیانگذار مجلس‌العلماء زيمبابوه
شیخ موسی منک در اين ديدار توضيحاتي را درباره دیدار خود با حضرت امام خمینی (ره) و مقام معظم رهبری (مدظله العالي) و ارتباط خوب با رایزن فرهنگی ایران، ارايه داده و تاریخچه و فعالیت‌های مجلس‌العلماء را شرح داد.
همایش «چشم‌انداز وحدت اسلامی و چالش‌های آن» در تونس برگزار شد
به همت رايزني فرهنگي ايران همايش «چشم‌انداز وحدت اسلامی و چالش‌های آن» با حضور شخصتی‌های دینی و مذهبی، جمعي از دانشگاهيان تونس و مسئولین سفارت کشورمان در تونس برگزار گردید.
نشست با انديشمندان اندونزیایی براي شركت در نخستين دور گفت‌وگوهای فرهنگی آسیایی برگزار گردید
سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی از اندیشمندان اندونزیایی و اعضاي سازمان محمدیه اندونزي براي شركت در نخستين دور گفت‌وگوهای فرهنگی آسیایی، دعوت كرد.
نشست با معاون همکاری‌های بین‌الملل مجلس العلمای اندونزی برگزار شد
محی‌الدین جنیدی در ديدار مدیرکل آسیا و اقیانوسیه سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی با اشاره به كشتار و نسل‌کشی مسلمانان ميانمار، گفت: همدلي و اتحاد مسلمانان باعث جلوگيري از خشونت‌هاي غيرانساني مي‌شود.
نشست هم‌گرایی مذاهب اسلامی در افغانستان برگزار گردید
پنجمین همایش علمای مذاهب اسلامی افغانستان با عنوان «هم‌گرایی مذاهب اسلامی و رسالت علماء در امنیت و صلح» در كابل برگزار شد.
نشست علمای اهل تسنن حامی مقاومت در بیروت برگزار شد
نشست علمای اهل تسنن حامی مقاومت اسلامی در سالروز پیروزی حزب الله در جنگ ۳۳ روزه در بیروت برگزار گردید.
Back   1  -  2  -  3  -  4  -  5  -  6  -  7  -  8  -  9  -  10   Next

آدرس:تهران خيابان جمهوري اسلامي خيابان رازي نرسيده به خيابان نوفل لوشاتو نبش کوچه ياسمن---تلفن:63497112---فکس:63497498 ---سامانه پيامک:30005209

© Copyright dmsonnat.ir. All Rights Reserved.