اهل سنت

نشست هاي علمي تقريبي

نشست «سيره امام رضا (ع) و نيازهاي امروز جهان» در پاكستان برگزار شد
رایزنی فرهنگی جمهوری اسلامی ایران همايش «سيره امام رضا (ع) و نيازهاي امروز جهان» را با تأكيد بر وحدت جهان اسلام، در شهر اسلام‌آباد برگزار كرد.
نشست ريیس دانشگاه تقريب مذاهب اسلامی ايران با معاون دانشگاه بین‌الملل قرقیزستان برگزار شد
حجت‌الاسلام محمدحسین مختاری، رييس دانشگاه تقريب مذاهب اسلامي ايران در ادامه سفر خود به قرقيزستان، با هماهنگي رايزني فرهنگي ايران در اين كشور، با مرادبیک بای خواجه‌اف، معاون دانشگاه بین‌الملل قرقیزستان دیدار کرد.
نشست رایزن فرهنگی ایران با مدير روزنامه كمپاس اندونزي برگزار گردید
محمد باقر، در ديدار هیأت رسانه‌ای كشورمان، گفت: اندیشه‌های امام خمینی (ره) و شهيد مرتضی مطهری (ره) مورد توجه اندیشمندان معاصر اندونزيايي است.
نشست ريس دانشگاه مذاهب اسلامی ايران با مسئولان دانشگاه‌هاي قرقیزستان برگزار شد
حجت‌الاسلام مختاري با هماهنگي رايزني فرهنگي ايران در بيشكك با ريیس دانشگاه علوم اسلامی قرقيزستان و معاون دانشگاه بین‌الملل قرقیزستان ديدار و گفت‌وگو كرد.
نشست رايزن فرهنگي ايران با مفتی مسلمانان شهر کموتینی یونان برگزار گردید
علی‌محمد حلمی، رایزن فرهنگی جمهوری اسلامی ایران در یونان با حافظ جمالی، مفتی مسلمان‌نشین شهر کموتینی در شمال یونان دیدار و گفت‌وگو کرد.
نشست دانشجويان دانشگاه امام صادق (ع) با علما و رؤساي دانشگاه‌هاي لبنان
دانشجويان دانشگاه امام صادق (ع) در سفر به لبنان با علما و رؤساي دانشگاه‌هاي اين كشور ديدار و گفت‌وگو كردند.
نشست رایزن فرهنگی ایران با ريیس دانشکده الهیات آتن
اپوستولوس نیکولائیدیس در ديدار رایزن فرهنگی كشورمان در آتن با اشاره به آزادی پیروان ادیان الهي در ایران، گفت: ایران الگوي همزيستي مسالمت‌آمیز اديان الهي است.
مديون جمهوري اسلامي ايران هستيم
خانم ام قصي الجبوري، در ديدار با مديركل امور زنان و خانواده سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامي گفت: با توجه به پيروزي‌هاي بدست آمده مردم عراق، مديون جمهوري اسلامي ايران هستيم.
نشست "بیداری اسلامی در جهان عرب"
دکتر کمال هلباوی سخنگوی سابق اخوان المسلمین سخنران این نشست بود که با تشکر از دعوت مجدد وی به ایران به تشریح وقایع از منظر اخوان المسلمین و جایگاه این جنبش در میان کشورهای عرب پرداخت.
نشست "بیداری اسلامی در جهان عرب"
مدیر کمیسیون حقوق بشر اسلامی ، اسلامی را که انسان‌ها را رهایی می‌بخشد و می‌خواهد انسان برده و بنده غرب نباشد را برای استکبار ترسناک خواند.
Back   1  -  2  -  3  -  4  -  5  -  6  -  7  -  8  -  9  -  10   Next