اهل سنت

نشست هاي علمي تقريبي

نشست " زنان و بیداری اسلامی" برگزار گردید
دکتر عظیمی ضمن حضور در نشست " زنان و بیداری اسلامی " که در سرای " تمدن و بیداری اسلامی " برگزار شد.
نشسست " اخوان‌المسلمین، تحولات امروز، چالش‌های پیش رو " برگزار شد
اخوانی‌ها از همان ابتدا راه سازشکاری و اعتماد به دیگران را در پیش گرفته بودند و قبل از پیروزی شعارهای بسیاری را سر داده بودند كه بعد از پیروزی از اعتقادات و اصول خود دور شدند که همین امرباعث سقوط آنها شد.
نشست «قدس، پیشرو نهضت بیداری اسلامی» در پاكستان برگزار گردید
همايش تخصصی با عنوان «قدس، پیشرو نهضت بیداری اسلامی» در محل هتل اسلام‌آباد، به همت رايزني فرهنگي ايران و با همكاري انستیتو صلح و مطالعات ديپلماتيك پاكستان، برگزار شد.
نشست «قدس بدون صهيونيسم» در سريلانكا برگزار شد
عضو کمیسیون حقوق بشر سریلانکا: مسلمان هرگز نمی‌تواند قدس را فراموش کند. جمعیت صلح و عدالت سریلانکا به مناسبت روز قدس، سمینار «قدس بدون صهيونيسم» را با حضور بيش از 200 تن از علاقمندان به موضوع فلسطين و قدس در شهر کلمبو برگزار کرد.
نشست «حفظ قبله اول و اتحاد بین مسلمین» در دهلی‌نو برگزار گردید
به همت مؤسسه «آل اندیا متحده مسلم محاذ» هند کنفرانس «حفظ قبله اول و اتحاد بین مسلمین» در محل مؤسسه غالب دهلی‌نو برگزار شد.
نشست بررسي آينده آرمان فلسطين در لبنان برگزار شد
رايزني فرهنگي ايران در لبنان، نشست سياسي «آينده آرمان فلسطين در سايه تحولات منطقه‌اي و بين‌المللي» را با همکاري مرکز پژوهش‌هاي فلسطيني و راهبردي باحث برگزار کرد.
نشست «همبستگی با مردم فلسطین» در اتيوپي برگزار گردید
به همت رایزنی فرهنگی و سفارت ایران در اتیوپی ، سمینار «همبستگی با مردم فلسطین» در محل هتل کپیتال شهر آدیس‌آبابا (پايتخت) و با حضور سفیر، اعضای سفارت، رایزن فرهنگی، ایرانیان مقیم و تعداد قابل توجهی از شخصیت‌های فرهنگی ـ مذهبی اتیوپی، برگزار شد.
حضور تعدادی از شخصت‌های دینی و علمی چین و نمایندگانی از انجمن اسلامی چين و همچنین با حضور سفیر و رایزن فرهنگی ايران در اين كشور، در پکن برگزار شد
حضور تعدادی از شخصت‌های دینی و علمی چین و نمایندگانی از انجمن اسلامی چين و همچنین با حضور سفیر و رایزن فرهنگی ايران در اين كشور، در محل سفارت كشورمان در پکن برگزار گردید.
نشست بين‌المللي «القدس تناديكم» در تونس برگزار گردید
به مناسبت بزرگداشت روز جهاني قدس و به همت رايزني فرهنگي ايران در تونس، همايش «القدس تناديكم» با حضور احمد عظوم، وزير امور ديني تونس، گروهي از سفرا و ديپلمات‌هاي كشورهاي اسلامي و همسو با محور مقاومت، نخبگان و انديشمندان و سازمان‌هاي حامي مقاومت و فلسطين، برگزار شد.
نشست «یوم القدس» در بمبئي برگزار گردید
پس از پايان راهپيمايي همایشی با حضور علما و اساتید و فرهيختگان مسلمان بمبئی به نام همایش بزرگ «يوم‌ القدس» برگزار شد.
Back   1  -  2  -  3  -  4  -  5  -  6  -  7  -  8  -  9  -  10   Next