اهل سنت

نشست هاي علمي تقريبي

نشست آیت‌الله اراکی با مفتی استانبول
دبیرکل مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی در سفر به تركيه با همكاري وابستگی فرهنگی جمهوري اسلامي ايران در استانبول با شخصيت‌هاي ديني و فرهنگي اين كشور، ديدار كرد.
نشست آيت الله اراكي با ريیس حزب سعادت ترکیه برگزار گردید
دبیرکل مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی در سفر خود به تركيه با تامال کارا اغلو، ريیس حزب سعادت ترکیه و اعضای این حزب ديدار و گفت‌وگو كرد.
نشست وحدت اسلامی در آنكارا برگزار شد
كنفرانس وحدت اسلامي در آنكارا با حضور و سخنراني آيت‌الله محسن اراكي، دبيركل مجمع جهاني تقريب مذاهب اسلامي، برگزار گردید.
نشست آیت‌الله اراکی با ريیس مرکز تخصصی علوم دینی هاسکی
دبیرکل مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی در بازديد از مراکز و پژوهشکدهای علوم دینی استانبول، گفت: تعامل و همکاری‌های مشترک بين علماي ديني گامي مؤثر براي ایجاد وحدت امت اسلام است.
نشست " زنان و بیداری اسلامی" برگزار گردید
دکتر عظیمی ضمن حضور در نشست " زنان و بیداری اسلامی " که در سرای " تمدن و بیداری اسلامی " برگزار شد.
نشسست " اخوان‌المسلمین، تحولات امروز، چالش‌های پیش رو " برگزار شد
اخوانی‌ها از همان ابتدا راه سازشکاری و اعتماد به دیگران را در پیش گرفته بودند و قبل از پیروزی شعارهای بسیاری را سر داده بودند كه بعد از پیروزی از اعتقادات و اصول خود دور شدند که همین امرباعث سقوط آنها شد.
نشست «قدس، پیشرو نهضت بیداری اسلامی» در پاكستان برگزار گردید
همايش تخصصی با عنوان «قدس، پیشرو نهضت بیداری اسلامی» در محل هتل اسلام‌آباد، به همت رايزني فرهنگي ايران و با همكاري انستیتو صلح و مطالعات ديپلماتيك پاكستان، برگزار شد.
نشست «قدس بدون صهيونيسم» در سريلانكا برگزار شد
عضو کمیسیون حقوق بشر سریلانکا: مسلمان هرگز نمی‌تواند قدس را فراموش کند. جمعیت صلح و عدالت سریلانکا به مناسبت روز قدس، سمینار «قدس بدون صهيونيسم» را با حضور بيش از 200 تن از علاقمندان به موضوع فلسطين و قدس در شهر کلمبو برگزار کرد.
نشست «حفظ قبله اول و اتحاد بین مسلمین» در دهلی‌نو برگزار گردید
به همت مؤسسه «آل اندیا متحده مسلم محاذ» هند کنفرانس «حفظ قبله اول و اتحاد بین مسلمین» در محل مؤسسه غالب دهلی‌نو برگزار شد.
نشست بررسي آينده آرمان فلسطين در لبنان برگزار شد
رايزني فرهنگي ايران در لبنان، نشست سياسي «آينده آرمان فلسطين در سايه تحولات منطقه‌اي و بين‌المللي» را با همکاري مرکز پژوهش‌هاي فلسطيني و راهبردي باحث برگزار کرد.
Back   1  -  2  -  3  -  4  -  5  -  6  -  7  -  8  -  9  -  10   Next