اهل سنت

پايگاه اطلاع رساني دبيرخانه شوراي برنامه ريزي مدارس علوم ديني اهل سنت

امروز سه شنبه، 4 ارديبهشت 1397| 9 شعبان 1439

 


نشست هاي علمي تقريبي

نشست وحدت اسلامی در آنكارا برگزار شد
كنفرانس وحدت اسلامي در آنكارا با حضور و سخنراني آيت‌الله محسن اراكي، دبيركل مجمع جهاني تقريب مذاهب اسلامي، برگزار گردید.
نشست آیت‌الله اراکی با ريیس مرکز تخصصی علوم دینی هاسکی
دبیرکل مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی در بازديد از مراکز و پژوهشکدهای علوم دینی استانبول، گفت: تعامل و همکاری‌های مشترک بين علماي ديني گامي مؤثر براي ایجاد وحدت امت اسلام است.
نشست " زنان و بیداری اسلامی" برگزار گردید
دکتر عظیمی ضمن حضور در نشست " زنان و بیداری اسلامی " که در سرای " تمدن و بیداری اسلامی " برگزار شد.
نشسست " اخوان‌المسلمین، تحولات امروز، چالش‌های پیش رو " برگزار شد
اخوانی‌ها از همان ابتدا راه سازشکاری و اعتماد به دیگران را در پیش گرفته بودند و قبل از پیروزی شعارهای بسیاری را سر داده بودند كه بعد از پیروزی از اعتقادات و اصول خود دور شدند که همین امرباعث سقوط آنها شد.
نشست «قدس، پیشرو نهضت بیداری اسلامی» در پاكستان برگزار گردید
همايش تخصصی با عنوان «قدس، پیشرو نهضت بیداری اسلامی» در محل هتل اسلام‌آباد، به همت رايزني فرهنگي ايران و با همكاري انستیتو صلح و مطالعات ديپلماتيك پاكستان، برگزار شد.
نشست «قدس بدون صهيونيسم» در سريلانكا برگزار شد
عضو کمیسیون حقوق بشر سریلانکا: مسلمان هرگز نمی‌تواند قدس را فراموش کند. جمعیت صلح و عدالت سریلانکا به مناسبت روز قدس، سمینار «قدس بدون صهيونيسم» را با حضور بيش از 200 تن از علاقمندان به موضوع فلسطين و قدس در شهر کلمبو برگزار کرد.
نشست «حفظ قبله اول و اتحاد بین مسلمین» در دهلی‌نو برگزار گردید
به همت مؤسسه «آل اندیا متحده مسلم محاذ» هند کنفرانس «حفظ قبله اول و اتحاد بین مسلمین» در محل مؤسسه غالب دهلی‌نو برگزار شد.
نشست بررسي آينده آرمان فلسطين در لبنان برگزار شد
رايزني فرهنگي ايران در لبنان، نشست سياسي «آينده آرمان فلسطين در سايه تحولات منطقه‌اي و بين‌المللي» را با همکاري مرکز پژوهش‌هاي فلسطيني و راهبردي باحث برگزار کرد.
نشست «همبستگی با مردم فلسطین» در اتيوپي برگزار گردید
به همت رایزنی فرهنگی و سفارت ایران در اتیوپی ، سمینار «همبستگی با مردم فلسطین» در محل هتل کپیتال شهر آدیس‌آبابا (پايتخت) و با حضور سفیر، اعضای سفارت، رایزن فرهنگی، ایرانیان مقیم و تعداد قابل توجهی از شخصیت‌های فرهنگی ـ مذهبی اتیوپی، برگزار شد.
حضور تعدادی از شخصت‌های دینی و علمی چین و نمایندگانی از انجمن اسلامی چين و همچنین با حضور سفیر و رایزن فرهنگی ايران در اين كشور، در پکن برگزار شد
حضور تعدادی از شخصت‌های دینی و علمی چین و نمایندگانی از انجمن اسلامی چين و همچنین با حضور سفیر و رایزن فرهنگی ايران در اين كشور، در محل سفارت كشورمان در پکن برگزار گردید.
Back   2  -  3  -  4  -  5  -  6  -  7  -  8  -  9  -  10  -  11   Next

آدرس:تهران خيابان جمهوري اسلامي خيابان رازي نرسيده به خيابان نوفل لوشاتو نبش کوچه ياسمن---تلفن:63497112---فکس:63497498 ---سامانه پيامک:30005209

© Copyright dmsonnat.ir. All Rights Reserved.