اهل سنت

پايگاه اطلاع رساني دبيرخانه شوراي برنامه ريزي مدارس علوم ديني اهل سنت

امروز پنجشنبه، 1 فروردين 1398| 15 رجب 1440

خبر ويژه

 


نشست هاي علمي تقريبي

نشست «همبستگی با مردم فلسطین» در اتيوپي برگزار گردید
به همت رایزنی فرهنگی و سفارت ایران در اتیوپی ، سمینار «همبستگی با مردم فلسطین» در محل هتل کپیتال شهر آدیس‌آبابا (پايتخت) و با حضور سفیر، اعضای سفارت، رایزن فرهنگی، ایرانیان مقیم و تعداد قابل توجهی از شخصیت‌های فرهنگی ـ مذهبی اتیوپی، برگزار شد.
حضور تعدادی از شخصت‌های دینی و علمی چین و نمایندگانی از انجمن اسلامی چين و همچنین با حضور سفیر و رایزن فرهنگی ايران در اين كشور، در پکن برگزار شد
حضور تعدادی از شخصت‌های دینی و علمی چین و نمایندگانی از انجمن اسلامی چين و همچنین با حضور سفیر و رایزن فرهنگی ايران در اين كشور، در محل سفارت كشورمان در پکن برگزار گردید.
نشست بين‌المللي «القدس تناديكم» در تونس برگزار گردید
به مناسبت بزرگداشت روز جهاني قدس و به همت رايزني فرهنگي ايران در تونس، همايش «القدس تناديكم» با حضور احمد عظوم، وزير امور ديني تونس، گروهي از سفرا و ديپلمات‌هاي كشورهاي اسلامي و همسو با محور مقاومت، نخبگان و انديشمندان و سازمان‌هاي حامي مقاومت و فلسطين، برگزار شد.
نشست «یوم القدس» در بمبئي برگزار گردید
پس از پايان راهپيمايي همایشی با حضور علما و اساتید و فرهيختگان مسلمان بمبئی به نام همایش بزرگ «يوم‌ القدس» برگزار شد.
نشست «70 سال مبارزه و مقاومت در برابر اشغاگران» در يونان برگزار شد
نشست تخصصي با عنوان «70 سال مبارزه و مقاومت در برابر اشغاگران»، با همكاري رایزنی فرهنگی جمهوري اسلامي ایران و مشارکت جامعه اسلامی و شیعیان و کمیته قدس یونان، در محل هتل «کاراول» شهر آتن برگزار شد.
نشست " اندیشه های امام خمینی(ره)در وحدت و بیداری اسلامی" در لاهور برگزار شد
سمینار " اندیشه های امام خمینی(ره)در وحدت و بیداری اسلامی" به همت خانه فرهنگ جمهوری اسلامی ایران در لاهور برگزار گردید.
نشست "ديپلماسي وحدت و بيداري اسلامي"
مولانا عبدالرحمان رئيس مركز مطالعات و تحقيقات وحدت اسلامي در بلاد شام در نشست "ديپلماسي وحدت و بيداري اسلامي"اظهارداشت: بيداري اسلامي جان تازه اي به تن مقاوت سوریه و فلسطین دمیده است.
نشست بررسی تحولات سوریه
در اين نشست، "مولانا عبدالرحمان" رئيس مركز مطالعات و تحقيقات وحدت اسلامي در بلاد شام، دخالت رسانه های ضد دین را ازعوامل تاثیر گذار در این اختشاشات سوريه دانست.
نشست بیداری اسلامی از دیدگاه امام خمینی (ره) در بنگلادش برگزار گردید
به مناسبت بيست و چهارمین سالگرد رحلت حضرت امام خمینی (ره) رایزنی فرهنگی ایران در داکا سمینار "بیداری اسلامی از دیدگاه امام خمینی" در بنگلادش برگزار نمود.
نشست "بیداری اسلامی از دیدگاه علامه اقبال لاهوری" در پيشاور برگزار شد
همایشی با عنوان "بیداری اسلامی از دیدگاه علامه اقبال لاهوری" به همت خانه فرهنگ جمهوری اسلامی ایران در تالار کنفرانس مرکز اسلامی دانشگاه پيشاور برگزار گردید.
Back   4  -  5  -  6  -  7  -  8  -  9  -  10  -  11  -  12  -  13   Next

آدرس:تهران خيابان جمهوري اسلامي خيابان رازي نرسيده به خيابان نوفل لوشاتو نبش کوچه ياسمن---تلفن:63497112---فکس:63497498 ---سامانه پيامک:30005209

© Copyright dmsonnat.ir. All Rights Reserved.