اهل سنت

پايگاه اطلاع رساني دبيرخانه شوراي برنامه ريزي مدارس علوم ديني اهل سنت

امروز سه شنبه، 29 خرداد 1397| 6 شوال 1439

 


اخبار قرآني استان ها

مراسم اختتام جزء خوانی قرآن کریم در مسجد جامع اهل سنت بوشهر برگزار گردید
مراسم اختتام جزءخوانی قرآن کریم با حضور معاون فرهنگی نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت استان بوشهر، مدیر کل صدا و سیما و امام جمعه اهل سنت بوشهر اهل سنت استان بوشهر و امام جمعه اهل سنت جزیره شیف در مسجد جامع اهل سنت بوشهر برگزار گردید.
مراسم تجلیل از فعالین قرآنی و نفرات برتر مسابقات فرهنگی مسجد فاروق اعظم ارومیه برگزار شد
مراسم تجلیل از فعالین قرآنی و نفرات برتر مسابقات فرهنگی مسجد فاروق اعظم ارومیه با حضور رئیس دفتر نماینده ولی فقیه در امور اهل سنت استان و مسئول اداره فرهنگی دفتر استانی برگزار گردید.
برگزاری محفل انس با قرآن درسیریک
این محفل قرآنی با حضور امام جمعه و جمعی از روسای دستگاههای اجرایی و حضور پرشورعلاقه مندان قرآنی شیعه و اهل سنت سیریک برگزار شد.
مراسم جزء خوانی قرآن کریم در شهرستان مریوان برگزار شد
محفل انس با قرآن و جز خوانی قرآن کریم به مناسبت ماه مبارک رمضان و ایام لیالی قدر و به همت تبلیغات اسلامی در مریوان برگزار شد.
محفل انس با قرآن کریم شهرستان کامیاران برگزار شد
محفل انس با قرآن کریم به همت شعبه کامیاران دفتر نمايندگي ولي‌ فقيه در امور اهل‌ سنت کردستان در این شهرستان برگزار شد.
مراسم جمع خوانی قرآن کریم روحانیون و طلاب شهرستان مهاباد برگزار شد
مراسم جمع خوانی قرآن کریم به مناسبت ماه مبارک رمضان و با حضور روحانیون و طلاب شهرستان مهاباد در محل سالن اجتماعات شهرستان مهاباد برگزار گردید.
محفل انس با قرآن کریم در شهر لطیفی برگزار شد
محفل انس با قرآن کریم در شهر لطیفی به همت معاونت فرهنگی دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت فارس بعد از ظهر شنبه نوزدهم خرداد ماه برگزار گردید.
تعامل با کتاب خداوند، با خواندن و دانستن آن محقق می‌شود
امام جمعه اهل سنت لطیفی گفت: لازمه بندگی کردن، تعامل با کتاب خدا ولازمه این تعامل، دانستن کتاب اوست که این امر با خواندن کتاب خدا محقق می‌شود.
مراسم ختم قرآن کریم در مدرسه ربانیه چنارلی
این آیین متبرک و معنوی امسال نیز در ماه مبارک رمضان باشکوه خاصی با حضور پرشور نمازگزاران از سراسر شهرستان و استان در مدرسه ربانیه چنارلی برگزار گردید.
محفل انس با قرآن کریم با شرکت قاریان اهل سنت در شهرستان های بوکان و ماکو برگزار شد
محفل نورانی انس با قرآن کریم با حضور تعدادی از قاریان و حافظان قرآن کریم و اقشار مختلف مردم، مسئولین و روحانیون شیعه و سنی در شهرستان های بوکان و ماکو برگزار شد.
Back   1  -  2  -  3   Next

آدرس:تهران خيابان جمهوري اسلامي خيابان رازي نرسيده به خيابان نوفل لوشاتو نبش کوچه ياسمن---تلفن:63497112---فکس:63497498 ---سامانه پيامک:30005209

© Copyright dmsonnat.ir. All Rights Reserved.