اهل سنت

پايگاه اطلاع رساني دبيرخانه شوراي برنامه ريزي مدارس علوم ديني اهل سنت

امروز چهارشنبه، 30 خرداد 1397| 7 شوال 1439

 


آیین افتتاحیه اردوی كاروان راهیان نور طلاب و روحانیون اهل سنت سراسر كشور

تاریخ انتشار: 1394/12/10
کد خبر: 35541
Print
Rss Services


آیین افتتاحیه اردوی كاروان راهیان نور طلاب و روحانیون اهل سنت سراسر كشور
.

به گزارش پايگاه اطلاع رساني دبيرخانه شوراي برنامه ريزي مدارس علوم ديني اهل سنت ، اردوی راهیان نور طلاب و روحانیون اهل سنت سراسر كشور ، شب گذشته با حضور ائمه جمعه و جماعات و طلاب مدارس علوم دینی اهل سنت با سخنرانی حجت الاسلام والمسلمین عبدالرسول هاجری  برگزار شد.

در این مراسم معاون فرهنگی و امور روحانیون دبیرخانه ضمن خیر مقدم گویی به حاضرین در این اردوی معنوی ، روایتی از دفاع مقدس را بازگو نمود و به بیان جلوه هایی از حضور سال گذشته طلاب و روحانیون اهل سنت در همین مناطق پرداخت و برگزاری اینگونه اردوهای زیارتی و معنوی را در ارتقاء معنویت و بصیرت افراد جامعه اسلامی پر اهمیت دانست.

همچنین در این مراسم، یكی از علمای اهل سنت به شعر خوانی در وصف شهدا و ایثارگری های مجاهدان و رزمندگان 8 سال دفاع مقدس پرداخت .

از دیگر برنامه های این اردوی زیارتی ، بازدید از یادمان های مناطق عملیاتی اروند كنار(والفجر8) ، شلمچه ، فتح المبین ، چزابه و معراج شهدای اهواز و زیارت حضرت دانیال نبی (ع) و بازدید از موزه خرمشهر و شركت در رزم شبانه پادگان تكاوری ارتش می باشد

لازم به ذكر است این اردو به مدت 4 روز برگزار می گردد و در آن 300 نفراز طلاب و روحانیون اهل سنت  از 8 استان كشور حضور دارند .

-(3 Body) 
نظر کاربران
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
 
تصویر امنیتی
Captcha ImageChange Image
متن خود را اینجا وارد کنید

آدرس:تهران خيابان جمهوري اسلامي خيابان رازي نرسيده به خيابان نوفل لوشاتو نبش کوچه ياسمن---تلفن:63497112---فکس:63497498 ---سامانه پيامک:30005209

© Copyright dmsonnat.ir. All Rights Reserved.