اهل سنت

پايگاه اطلاع رساني دبيرخانه شوراي برنامه ريزي مدارس علوم ديني اهل سنت

امروز يکشنبه، 1 بهمن 1396| 5 جمادي الاول 1439

 


آیین افتتاحیه اردوی كاروان راهیان نور طلاب و روحانیون اهل سنت سراسر كشورDate:1394/12/10
آیین افتتاحیه اردوی كاروان راهیان نور طلاب و روحانیون اهل سنت سراسر كشور
.

به گزارش پايگاه اطلاع رساني دبيرخانه شوراي برنامه ريزي مدارس علوم ديني اهل سنت، اردوی راهیان نور طلاب و روحانیون اهل سنت سراسر كشور ، شب گذشته با حضور ائمه جمعه و جماعات و طلاب مدارس علوم دینی اهل سنت با سخنرانی حجت الاسلام والمسلمین عبدالرسول هاجری  برگزار شد.

در این مراسم معاون فرهنگی و امور روحانیون دبیرخانه ضمن خیر مقدم گویی به حاضرین در این اردوی معنوی ، روایتی از دفاع مقدس را بازگو نمود و به بیان جلوه هایی از حضور سال گذشته طلاب و روحانیون اهل سنت در همین مناطق پرداخت و برگزاری اینگونه اردوهای زیارتی و معنوی را در ارتقاء معنویت و بصیرت افراد جامعه اسلامی پر اهمیت دانست.

همچنین در این مراسم، یكی از علمای اهل سنت به شعر خوانی در وصف شهدا و ایثارگری های مجاهدان و رزمندگان 8 سال دفاع مقدس پرداخت .

از دیگر برنامه های این اردوی زیارتی ، بازدید از یادمان های مناطق عملیاتی اروند كنار(والفجر8) ، شلمچه ، فتح المبین ، چزابه و معراج شهدای اهواز و زیارت حضرت دانیال نبی (ع) و بازدید از موزه خرمشهر و شركت در رزم شبانه پادگان تكاوری ارتش می باشد

لازم به ذكر است این اردو به مدت 4 روز برگزار می گردد و در آن 300 نفراز طلاب و روحانیون اهل سنت  از 8 استان كشور حضور دارند .

توليدي دبيرخانه


Rss Services Print  -(3 Body) 
Add Comments
Name:
Email:  
User Comments:
SecurityCode: Captcha ImageChange Image

© Copyright dmsonnat.ir. All Rights Reserved.