اهل سنت

پیام تسلیت آیت الله علما و امام جمعه اهل سنت کرمانشاه در پی درگذشت آیت الله رفسنجانیپیام تسلیت آیت الله علما و امام جمعه اهل سنت کرمانشاه در پی درگذشت آیت الله رفسنجانی
آیت الله علما و امام جمعه اهل سنت کرمانشاه طی پیامهای جداگانه ای با اشاره به سوابق انقلابی آیت الله رفسنجانی درگذشت وی را تسلیت گفتند.
Date:1395/10/20

به گزارش پايگاه اطلاع رساني دبيرخانه شوراي برنامه ريزي مدارس علوم ديني اهل سنت به نقل از خبرگزاری رسا در کرمانشاه، آیت الله مصطفی علما نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه طی پیامی درگذشت آیت الله هاشمی رفسنجانی رییس مجمع تشخیص مصلحت نظام را تسلیت گفتند، متن پیام بدین شرح است:

 

انا لله و انا الیه راجعون

درگذشت مجاهد نستوه و خستگی ناپذیر و یار دیرین امام و رهبری، که حضرت آیت الله هاشمی رفسنجانی (ره)، دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام، را به محضر حضرت بقیه الله الاعظم (عج)، رهبر معظم انقلاب(مدظله العالی)، مراجع عظام تقلید و امت حزب الله و همیشه در صحنه ایران اسلامی و همه ارادتمندان ایشان تسلیت می گویم.

مبارزات این مجاهد خستگی ناپذیر  که با تحمل سالها شکنجه در راه پیروزی و اسقرار جمهوری اسلامی متحمل شدندستودنی است. همچنین تلاش و جدیت ایشان درحفظ دستاوردهای انقلاب اسلامی و سالهای دفاع مقدس حافظه مردم این مرز بوم نخواهد رفت.

لذا برای آن فقید سعید غفران و رحمت واسعه الهی و برای بیت معظم ایشان صبر و اجر جزیل را خواهانم.

 

ماموستا محمد محمدی امام جمعه اهل سنت کرمانشاه نیز طی پیامی درگذشت آیت الله هاشمی رفسنجانی را تسلیت گفت، متن پیام بدین شرح است:

 

انا لله و انا الیه راجعون

خبر فقدان یار دیرین امام و رهبری، مجاهد مبارز، سیاستمدار بارز و انسان آزاده و آزاد اندیش حضرت آیت الله هاشمی رفسنجانی موجب تالم عمیق شده، تاسف و تاثری وسیع بر جانمان شد.

هیچ ایرانی قدرشناس و انسان منصفی نمی تواند برآنچه هاشمی در سالهای عمر پربارشان برای این انقلاب، مردم و کشور به انجام رسانده چشم بپوشد و سختی ها و رنج هایی را که بر آن مرد بزرگ رفته نبیند.

اینجانب از سوی خود و مردم اهل سنت کرمانشاه ارتحال جانسوز آن روحانی متخلق به اخلاق اسلام ناب و اندیشه ورز عمل گرا و دلسوز و توانا را به محضر مقام معظم رهبری، بيت مكرم ايشان و مردم شریف ایران اسلامی تسلیت می گویم.

خداوند حق آن مجاهدتها را برما حلال فرماید و روح بلند آن سفر کرده سرافراز و بزرگمرد تاریخ ساز را در جوار صلحا و شهدا به آرامش برساند.

خبرگزاري رسا


Rss Services Print  -(1 Body) 
Add Comments
Name:
Email:  
User Comments:
SecurityCode: Captcha ImageChange Image