اهل سنت

عضو شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت و امام جمعه پاوه ارتحال آیت الله هاشمی رفسنجانی را تسلیت گفتعضو شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت و امام جمعه پاوه ارتحال آیت الله هاشمی رفسنجانی را تسلیت گفت
ماموستا قادری در پیامی خطاب به رهبر معظم انقلاب، ارتحال عالم مجاهد و یار با وفای حضرت امام خمینی(ره) و مقام معظم رهبری، حضرت آیت الله هاشمی رفسنجانی را به معظم له، بیت محترم آن مرحوم و ملت شریف ایران تسلیت گفت.
Date:1395/10/20

به گزارش پايگاه اطلاع رساني دبيرخانه شوراي برنامه ريزي مدارس علوم ديني اهل سنت به نقل از پایگاه اطلاع رسانی دفتر امام‌جمعه پاوه؛ ماموستا ملاقادر قادری روز یکشنبه ( 19 دی 95 ) در پیامی خطاب به رهبر معظم انقلاب، ارتحال عالم مجاهد و یار با وفای حضرت امام خمینی(ره) و مقام معظم رهبری، حضرت آیت الله هاشمی رفسنجانی را به معظم له، بیت محترم آن مرحوم و ملت شریف ایران تسلیت گفت.

متن پیام به شرح ذیل است :

بسم الله الرحمن الرحیم

إِنَّا للّه و إِنّا إِلَیهِ رَاجِعُونَ

« وَالسَّابِقُونَ السَّابِقُونَ، أُولئِک الْمُقَرَّبُونَ »

محضر مبارک مقام معظم رهبری

حضرت آیت الله خامنه­ ای «مدظله العالی»

سلام علیکم

خبر ارتحال عالم مجاهد و یار با وفای حضرت امام خمینی(ره) و مقام معظم رهبری و دلسوز ایران و انقلاب، حضرت آیت الله هاشمی رفسنجانی موجب حزن و اندوه فراوان گردید.

بدون تردید فقدان این مرد خستگی ناپذیر، انقلابی نستوه و سیاستمدار بزرگ، ثلمه ­ای جبران ناپذیر برای انقلاب اسلامی خواهد بود.

اینجانب از طرف خود، روحانیون منطقه و مردم مرزدار شهرستان پاوه، این ضایعه را به محضر آن مقام بزرگوار و صاحب عزا، بیت محترم آن مرحوم و ملت شریف ایران تسلیت عرض نموده، از درگـاه حی­ سبحان برای آن روحانی جلیل­القدر که یکی از ستونهــای انقـلاب اسلامی بود، رحمت و غفران الهی را خواستارم.

 

اعظم الله اجرنا و احسن عزائنا

شریک غم ملت ایران

مخلصکم     قادری – امام جمعه پاوه

95/10/19

پايگاه اطلاع رساني دفتر امام‌جمعه پاوه


Rss Services Print  -(1 Body) 
Add Comments
Name:
Email:  
User Comments:
SecurityCode: Captcha ImageChange Image