اهل سنت

پايگاه اطلاع رساني دبيرخانه شوراي برنامه ريزي مدارس علوم ديني اهل سنت

امروز يکشنبه، 1 بهمن 1396| 5 جمادي الاول 1439

 


آیت الله هاشمی رفسنجانی، سرمایه ای عظیم برای انقلاب، پشتوانه ای تکرار ناپذیر برای ملت بزرگ ایران و یاری وفادار برای امام و رهبری بودDate:1395/10/20
در پیام تسلیت دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت ، ائمه جمعه و جماعات ، مدیران و مدرسین مدارس علوم دینی اهل سنت استان گلستان تاکید شد:
آیت الله هاشمی رفسنجانی، سرمایه ای عظیم برای انقلاب، پشتوانه ای تکرار ناپذیر برای ملت بزرگ ایران و یاری وفادار برای امام و رهبری بود
ضایعه درگذشت یار دیرین امام خمینی (ره) و مقام معظم رهبری مدظله العالی که تکیه گاه کم نظیری برای انقلاب اسلامی بودند، موجب تاثر و تالم شدید علماء و روحانیون ، ائمه جمعه و جماعات ، مدیران و مدرسین و طلاب اهل سنت استان گلستان گردید.

به گزارش پايگاه اطلاع رساني دبيرخانه شوراي برنامه ريزي مدارس علوم ديني اهل سنت به نقل از دفتر نمايندگي ولي فقيه در امور اهل سنت استان هاي گلستان و گيلان،دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت ، ائمه جمعه و جماعات ، مدیران و مدرسین مدارس علوم دینی اهل سنت استان گلستان پیام تسلیتی صادر کردند. متن این پیام بدین شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

ارتحال یار دیرین امام و رهبری و استوانه مستحکم انقلاب اسلامی و مفسر قرآن کریم، حضرت آیت الله هاشمی رفسنجانی، خسرانی عظیم و ضایعه ای جبران ناپذیر است.

ضایعه درگذشت یار دیرین امام خمینی (ره) و مقام معظم رهبری مدظله العالی که تکیه گاه کم نظیری برای انقلاب اسلامی بودند، موجب تاثر و تالم شدید علماء و روحانیون ، ائمه جمعه و جماعات ، مدیران و مدرسین و طلاب اهل سنت استان گلستان گردید.

آیت الله هاشمی سرمایه ای عظیم برای انقلاب، پشتوانه ای تکرار ناپذیر برای ملت بزرگ ایران و یاری وفادار برای امام و رهبری بود و با عروج خویش همه دوستداران انقلاب و وفاداران به این مرزو بوم را به سوگ نشاند.

شخصیتی که عمر گرانقدر خویش را مصروف خدمت به انقلاب و نظام جمهوری اسلامی کرد و از عنفوان جوانی تا آخرین دقایق زندگانی پرفراز و نشیب خود، لحظه ای از دغدغه حفظ ارزش ها و تحقق آرمان های ملت بزرگ ایران غافل نبود.

 «آن مجاهد سفر کرده در طول مبارزات انقلابی خود. در دوران رژیم ستم شاهی پهلوی رنج های بسیاری متحمل شد و پس از پیروزی انقلاب اسلامی با قبول مسئولیت های خطیر نقش موثری در پیشبرد اهداف انقلاب داشت.

مرد بزرگی چشم از این جهان فرو بست که در چهره او شصت سال مبارزه با استبداد و استعمار، تلاش خستگی ناپذیر برای استقرار نظام اسلامی، مجاهدتی کم نظیر برای دفاع از استقلال و تمامیت ارضی، کوششی مداوم برای عمران و آبادی کشور و همتی مستمر برای سامان دادن به امور تقنینی هویدا بود و همگان بر نقش بی بدیل ایشان در حفظ وحدت امت اسلامی اذعان دارند.

دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت گلستان و گیلان ، ائمه جمعه و جماعات اهل سنت ، علماء روحانیون ، مدیران و مدرسین مدارس علوم دینی اهل سنت شمال کشور ، این مصیبت جانکاه را به محضر مقام معظم رهبری (مدظله العالی) ، ملت شهید پرور ایران اسلامی ، خانواده محترم ایشان تسلیت عرض نموده و از خداوند متعال برای آن مجاهد نستوه مغفرت الهی و علو درجات آرزومند است.

دفتر نمايندگي ولي فقيه در امور اهل سنت استان هاي گلستان و گيلان


Rss Services Print  -(1 Body) 
Add Comments
Name:
Email:  
User Comments:
SecurityCode: Captcha ImageChange Image

© Copyright dmsonnat.ir. All Rights Reserved.