اهل سنت

پايگاه اطلاع رساني دبيرخانه شوراي برنامه ريزي مدارس علوم ديني اهل سنت

امروز پنجشنبه، 3 خرداد 1397| 10 رمضان 1439

 


آیت الله هاشمی رفسنجانی مردی مجاهد و خستگی ناپذیر بود

تاریخ انتشار: 1395/10/21
کد خبر: 41501
Print
Rss Services


امام جمعه اهل سنت تایباد :
آیت الله هاشمی رفسنجانی مردی مجاهد و خستگی ناپذیر بود
امام جمعه اهل سنت تایباد گفت: مرحوم آیت الله هاشمی رفسنجانی با تحمل سختیها، نشاط سیاسی و اجتماعی را در جامعه فراهم کرد و در عرصه های مختلف نظام و انقلاب مردی مجاهد،انقلابی و خستگی ناپذیر بود.

به گزارش پايگاه اطلاع رساني دبيرخانه شوراي برنامه ريزي مدارس علوم ديني اهل سنت به نقل از خبرگزاري ايرنا، مولوی غلام نبی توکلی روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: سالها مبارزه علیه رژیم طاغوت و نقش بی بدیل در پیروزی انقلاب اسلامی، دوران دفاع مقدس و حضور در مسئولیتهای مهم در دوران مختلف از ویژگیهای این عالم وارسته بود که فراموش نشدنی است.

وی ادامه داد: این عالم وارسته با صبر و شکیبایی و با استمرار در تحقق آرمانهای امام راحل(ره)، شهدا و منویات مقام معظم رهبری در مسیر توسعه و پیشرفت کشور تلاش کرد.

امام جمعه اهل سنت تایباد گفت: مرحوم هاشمی رفسنجانی به راستی نمونه کم نظیر از نسل نخست مبارزان ضد ستمشاهی و از رنج دیدگان این راه پر خطر و پر افتخار بود و حضورش در کنار بنیانگذار فقید انقلاب اسلامی و مقام معظم رهبری نقش بسزایی در شکل گیری نظام داشت.

وی افزود: آیت الله هاشمی رفسنجانی از اول عمر خویش تا آخرین روز عمر گرانبهایش در راه عزت و افتخار نظام و انقلاب اسلامی از جان و مال خود مایه گذاشت و به هیچ قیمتی حاضر نبود در برابر دشمنان تسلیم شود.

مولوی توکلی گفت: هاشمی رفسنجانی همواره خار چشم دشمنان نظام و انقلاب و پشتوانه بسیار قوی و مستحکم برای کشور بود زیرا خود را مرهون نظام و انقلاب اسلامی می دانست و یکی از ارکان مهم تاثیرگذار در تصمیمات کلیدی کشور بود.

تایباد در فاصله 225 کیلومتری جنوب شرقی مشهد قرار دارد.

-(1 Body) 
نظر کاربران
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
 
تصویر امنیتی
Captcha ImageChange Image
متن خود را اینجا وارد کنید

آدرس:تهران خيابان جمهوري اسلامي خيابان رازي نرسيده به خيابان نوفل لوشاتو نبش کوچه ياسمن---تلفن:63497112---فکس:63497498 ---سامانه پيامک:30005209

© Copyright dmsonnat.ir. All Rights Reserved.