اهل سنت

آیت الله هاشمی رفسنجانی مردی مجاهد و خستگی ناپذیر بودامام جمعه اهل سنت تایباد :
آیت الله هاشمی رفسنجانی مردی مجاهد و خستگی ناپذیر بود
امام جمعه اهل سنت تایباد گفت: مرحوم آیت الله هاشمی رفسنجانی با تحمل سختیها، نشاط سیاسی و اجتماعی را در جامعه فراهم کرد و در عرصه های مختلف نظام و انقلاب مردی مجاهد،انقلابی و خستگی ناپذیر بود.
Date:1395/10/21

به گزارش پايگاه اطلاع رساني دبيرخانه شوراي برنامه ريزي مدارس علوم ديني اهل سنت به نقل از خبرگزاري ايرنا، مولوی غلام نبی توکلی روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: سالها مبارزه علیه رژیم طاغوت و نقش بی بدیل در پیروزی انقلاب اسلامی، دوران دفاع مقدس و حضور در مسئولیتهای مهم در دوران مختلف از ویژگیهای این عالم وارسته بود که فراموش نشدنی است.

وی ادامه داد: این عالم وارسته با صبر و شکیبایی و با استمرار در تحقق آرمانهای امام راحل(ره)، شهدا و منویات مقام معظم رهبری در مسیر توسعه و پیشرفت کشور تلاش کرد.

امام جمعه اهل سنت تایباد گفت: مرحوم هاشمی رفسنجانی به راستی نمونه کم نظیر از نسل نخست مبارزان ضد ستمشاهی و از رنج دیدگان این راه پر خطر و پر افتخار بود و حضورش در کنار بنیانگذار فقید انقلاب اسلامی و مقام معظم رهبری نقش بسزایی در شکل گیری نظام داشت.

وی افزود: آیت الله هاشمی رفسنجانی از اول عمر خویش تا آخرین روز عمر گرانبهایش در راه عزت و افتخار نظام و انقلاب اسلامی از جان و مال خود مایه گذاشت و به هیچ قیمتی حاضر نبود در برابر دشمنان تسلیم شود.

مولوی توکلی گفت: هاشمی رفسنجانی همواره خار چشم دشمنان نظام و انقلاب و پشتوانه بسیار قوی و مستحکم برای کشور بود زیرا خود را مرهون نظام و انقلاب اسلامی می دانست و یکی از ارکان مهم تاثیرگذار در تصمیمات کلیدی کشور بود.

تایباد در فاصله 225 کیلومتری جنوب شرقی مشهد قرار دارد.

خبرگزاري ايرنا


Rss Services Print  -(1 Body) 
Add Comments
Name:
Email:  
User Comments:
SecurityCode: Captcha ImageChange Image