اهل سنت

پايگاه اطلاع رساني دبيرخانه شوراي برنامه ريزي مدارس علوم ديني اهل سنت

امروز چهارشنبه، 30 خرداد 1397| 7 شوال 1439

 


مراسم یادبود یار دیرین انقلاب، امام و رهبری در زاهدان برگزار شد

تاریخ انتشار: 1395/10/22
کد خبر: 41506
Print
Rss Services


در پی رحلت آیت الله هاشمی رفسنجانی ؛
مراسم یادبود یار دیرین انقلاب، امام و رهبری در زاهدان برگزار شد
شخصیت آیت الله هاشمی رفسنجانی گره خورده با شخصیت نظام انقلاب اسلامی است و ایشان هیچگاه از رهبری و مردم جدا نشدند .وی فرا جناهی و فراگروهی بود.

به گزارش پايگاه اطلاع رساني دبيرخانه شوراي برنامه ريزي مدارس علوم ديني اهل سنت به نقل از رابط خبري دفتر نمايندگي ولي فقيه در امور اهل سنت سيستان و بلوچستان، در پی رحلت جانگداز و ناگهانی آیت الله هاشمی رفسنجانی یار وفادار رهبر معظم انقلاب اسلامی(مد ظله العالی) و امام خمینی(ره) صبح روز دوشنبه در مسجد جامع زاهدان مراسم یادبود و عزاداری از سوی نماینده مقام معظم رهبری در امور اهل سنت استان سیستان و بلوچستان برگزار گردید.

این مراسم با حضور جمعی از مسئولین استان ،علما و ریش سفیدان اهل سنت استان برگزار گردید.

نماینده ولی فقیه دربخشی از این مراسم  ضایعه اسفبار فقدان فرزند رشید و برومند نظام جمهوری اسلامی را به محضر آقا امام زمان (عج) و مقام معظم رهبری(مد ظله العالی)، مراجع تقلید، علما و مردم شریف ایران تسلیت گفت.

همچنین عضو مجلس شورای خبرگان رهبری اظهار داشت: شخصیت آیت الله هاشمی رفسنجانی گره خورده با شخصیت نظام انقلاب اسلامی است و ایشان هیچگاه از رهبری و مردم جدا نشدند . وی فرا جناهی و فراگروهی بود و جزو هیچ جریان یا گروه خاصی نبود ،بعد از پیروزی انقلاب اسلامی در سنگرهای گوناگون از جمله نمایندگی رهبر انقلاب اسلامی در فرماندهی کل قوا، ریاست جمهوری ،ریاست تشخیص مصلحت نظام و ریاست مجلس خبرگان رهبری به عنوان یاور واقعی و حامی تمام عیار رهبر انقلاب اسلامی درخشیدند.

آی الله سلیمانی افزود: پیام رهبر معظم انقلاب اسلامی  به حق بیانگر شاخصه ممتاز این بزرگ مرد است که فرمودند : هیچ کس را بعد از هاشمی به جایگاه و برازندگی ایشان برای انقلاب اسلامی نمیشناسم و نمیبینم.

امام جمعه شهرستان زاهدان در پایان از خداوند منان خواست که ایشان را با دوستان همیشگی اش همچون آیت الله مطهری(ره) و آیت الله بهشتی(ره) محشور بگرداند و به یار دیرینه اش حضرت امام خامنه ای(مدظله العالی) صبر و بردباری عنایت بفرماید.

-(1 Body) 
نظر کاربران
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
 
تصویر امنیتی
Captcha ImageChange Image
متن خود را اینجا وارد کنید

آدرس:تهران خيابان جمهوري اسلامي خيابان رازي نرسيده به خيابان نوفل لوشاتو نبش کوچه ياسمن---تلفن:63497112---فکس:63497498 ---سامانه پيامک:30005209

© Copyright dmsonnat.ir. All Rights Reserved.