اهل سنت

پايگاه اطلاع رساني دبيرخانه شوراي برنامه ريزي مدارس علوم ديني اهل سنت

امروز سه شنبه، 4 ارديبهشت 1397| 9 شعبان 1439

 


هاشمی مرد روزهای سخت بود

تاریخ انتشار: 1395/10/22
کد خبر: 41542
Print
Rss Services


عضو شورای فتاوی اهل سنت خراسان شمالی :
هاشمی مرد روزهای سخت بود
عضو شورای فتاوی اهل سنت خراسان شمالی گفت: آیت الله هاشمی رفسنجانی مرد روزهای سخت ایران بود که در جوار رحمت ایزدی به استاد و مراد خویش پیوست.

به گزارش پايگاه اطلاع رساني دبيرخانه شوراي برنامه ريزي مدارس علوم ديني اهل سنت به نقل از خبرگزاري ايرنا، آخوند گلدی کمالی چهارشنبه به خبرنگار ایرنا اظهار کرد:  آیت الله هاشمی رفسنجانی مرد روزهای سخت ایران بود که در جوار رحمت ایزدی به استاد و مراد خویش پیوست، اما ملت سرافراز و شجاع از هر قوم و مذهب ایران این شخصیت برجسته را در تاریخ خود جاودانه خواهد ساخت.

مشاور استاندار خراسان شمالی و مدیر حوزه علمیه خادمیه امانلی فقدان جانکاه این قهرمان ملی را به رهبر معظم انقلاب حضرت آیت الله خامنه ای و رییس جمهوری بویژه یاران همیشگی انقلاب و هم چنین خانواده معظم له تسلیت گفت.

این روحانی اهل سنت خراسان شمالی از خداوند متعال مسئلت کرد تا روح بلند آن مجاهد انقلابی را متنعم از فیوضات رحمانی بگرداند.

10 درصد از جمعیت 940 هزار نفری استان خراسان شمالی را ترکمن های اهل سنت تشکیل می دهد که در شهرستان های بجنورد، راز و جرگلان و مانه و سملقان سکونت دارند.

-(1 Body) 
نظر کاربران
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
 
تصویر امنیتی
Captcha ImageChange Image
متن خود را اینجا وارد کنید

آدرس:تهران خيابان جمهوري اسلامي خيابان رازي نرسيده به خيابان نوفل لوشاتو نبش کوچه ياسمن---تلفن:63497112---فکس:63497498 ---سامانه پيامک:30005209

© Copyright dmsonnat.ir. All Rights Reserved.