اهل سنت

اخبار جهان اسلام

تسلط نیروهای سوریه دموکرات بر ۷۰ درصد از شهر رقه
دیده‌بان حقوق بشر سوریه اعلام کرد: نیروهای حزب سوریه دموکرات تحت حمایت آمریکا ۷۰ درصد از مناطق شهر رقه را از گروه تروریستی داعش پس گرفتند.
داعش پیرمرد اهل سنت را پیش چشم کودکان گردن زد
در ادامه جنایات گروه تروریستی داعش علیه شهروندان اهل سنت در عراق و سوریه، این بار گروه تروریستی وهابی داعش یک پیرمرد اهل سنت را به بهانه و اتهام ساحر بودن در الحویجه پیش چشم کودکان و نوجوانان گردن زدند.
وزارت دفاع عراق از آغاز عملیات آزادسازی تلعفر خبر داد
سخنگوی وزارت دفاع عراق بامداد سه شنبه از آغاز عملیات آزادسازی شهر تلعفر در استان نینوا خبر داد.
آزادی دیرالروز، به معنای پیروزی بر داعش است
وزیر دفاع روسیه اعلام کرد که دیرالزور یکی از نقاط اصلی سوریه است و آزادی آن، به معنای پیروزی بر داعش است.
اسرائیل مشتاق پیروزی داعش وجبهه النصره است
سید حسن نصرالله، دبیر کل حزب الله لبنان با بیان این که اسرائیل از پیروزی (مقاومت) وتحولات جاری در سوریه و نیز شکست گروه های تروریستی هم پیمان خود، سرافکنده شده است، تصریح کرد: اسرائیل مشتاق پیروزی داعش و جبهه النصره در سوریه است.
احکام فقهی مسلمانان ساکن غرب به بازنگری جدی نیاز دارد
مفتی مصر با اشاره به لزوم آگاهی از موقعیت و شرایط مسلمانان در کشورهای غربی خواستار بازنگری در فتواهای صادر شده پیرامون احکام مسلمانان در غرب شد.
کشته و زخمی شدن ۸۰ داعشی در حومه ریف شرقی حمص
منابع سوری از کشته و زخمی شدن بیش از ۸۰ نفر از عناصر تروریستی تکفیری داعش در درگیری با نیروهای ارتش سوریه در منطقه «حمیمه» واقع در ریف شرقی حمص خبر دادند.
غرب داعش را به وجود آورد تا تصویر حقیقی اسلام را مخدوش کند
معاون اول سابق نخست وزیر سودان در نشستی که با اعضای نیروهای نظامی و گروه‌های اسلامی برگزار شد، داعش را مترسک آمریکا در عراق و سوریه نامید.
ائتلاف حق انجام حملات در عراق را بدون اجازه ما ندارد
فرمانده نیروهای مسلح عراق و نخست وزیر این کشور تأکید کرد: خطوط قرمزی برای نیروهای عراقی در داخل مرزهای کشور نیست، در حالی که ائتلاف بین‌المللی اجازه اجرای حملات هوایی بدون موافقت دولت عراق را ندارد.
​هلاکت پنج تروریست تکفیری در صحرای سینا
نیروهای ارتش مصر دیروز (سه شنبه) در عملیات خود علیه عناصر تکفیری داعش در منطقه صحرای سینا، پنج تروریست تکفیری را به هلاکت رساندند.
Back   1  -  2  -  3  -  4  -  5  -  6  -  7  -  8  -  9  -  10   Next