اهل سنت

پايگاه اطلاع رساني دبيرخانه شوراي برنامه ريزي مدارس علوم ديني اهل سنت

امروز پنجشنبه، 29 شهريور 1397| 10 محرم 1440

 


اخبار جهان اسلام

گریه بر سالار شهیدان سنت رسول اکرم«ص» است
طاهر القادری گفت: مبادا اهل سنت گریه بر امام حسین«ع» را ترک کنند زیرا با این کار من تصور می کنم شما دیگر اهل سنت نیستید.
سخنگوی دار الافتاء اهل سنت عراق: زیارت قبور از سنت‌های رسول الله(ص) است
البیاتی گفت: هیچ اشکالی ندارد که حاجیان به زیارت بقیع بروند و این زیارت، زیارت مبارکی خواهد بود و از خداوند می‌خواهیم که زیارات و دعاهای ایشان را در آن اماکن متبرکه و مقدسه قبول کند.
فردی که خودکشی می کند گناهکار است اما کافر نیست
«احمد کریمه» استاد فقه و شریعت اسلامی در دانشگاه الازهر مصر گفت: خودکشی گناه کبیره است و انجام دهنده آن فاسق و گناهکار است اما براساس اجماع ائمه چهارگانه اهل سنت کافر نیست و خارج از ملت محسوب نمی شود.
همه مسلمانان درکنار ایران و ترکیه باشند
سخنگوی دار الافتاء اهل سنت عراق روز پنجشنبه همه مسلمانان جهان را به اعلام همبستگی و ایستادن در کنار جمهوری اسلامی ایران و ترکیه بر ضد فشارهای اقتصادی آمریکا فراخواند.
اعلام موجودیت ائتلاف جدید اهل سنت عراق و نامزدی استاندار «الانبار» برای ریاست پارلمان
احزاب و ائتلاف‌های اهل سنت عراق، طی توافقی تازه، ائتلافی جدید به نام «المحور الوطنی» تشکیل دادند و استاندار «الانبار» را گزینه خود برای ریاست پارلمان جدید معرفی کردند.
امروز ایران "هویت اسلام" است و من اولین کسی هستم که در دفاع از آن قیام می کند
تصمیم نخست وزیر عراق مبنی بر پایبندی به تحریم های اقتصادی اخیر آمریکا علیه ایران، انتقاد مفتی اهل سنت این کشور را در پی داشت.
فعالیت فرقه وهابیت در سوریه ممنوع اعلام شد+ عکس
وزارت اوقاف سوریه با صدور بخشنامه‌ای رسمی خرید و فروش کتب فرقه ضاله وهابیت و هرگونه فعالیت دینی بر اساس آراء و فتاوای ابن‌تیمیه را ممنوع اعلام کرد.
امید ما به رهبری امام خامنه ای است
قابل توجه است که شیخ احمد الزین در کنار شیخ ماهر حمود، برجسته‌ترین علمای اهل سنت لبنان محسوب می‌شود. از وی کتب و مقالات زیادی در زمینة وحدت اسلامی به چاپ رسیده است.
افزایش شمار شهدای «راهپیمایی بازگشت» غزه به 155 نفر
شهادت یک مجروح فلسطینی، تعداد شهدای «راهمپیمایی بازگشت» در شرق غزه را به 155 نفر افزایش داد.
توسعه روابط با ایران در دستور کار دولت جدید؛ تجدیدنظر در روابط با آمریکا
پیشتاز انتخابات پاکستان گفت: دولت آتی این کشور روابط خود با ایران را گسترش و درباره نوع روابط با آمریکا تجدید نظر خواهد کرد.
Back   1  -  2  -  3  -  4  -  5  -  6  -  7  -  8  -  9  -  10   Next

آدرس:تهران خيابان جمهوري اسلامي خيابان رازي نرسيده به خيابان نوفل لوشاتو نبش کوچه ياسمن---تلفن:63497112---فکس:63497498 ---سامانه پيامک:30005209

© Copyright dmsonnat.ir. All Rights Reserved.