اهل سنت

اخبار ايران

ایران آمادگی گسترش تعاملات خود با کشورهای حوزه خلیج فارس را دارد
سخنگوی وزارت خارجه، سفر هفته گذشته رئیس جمهوری اسلامی ایران به عمان و کویت را نشانه حسن نیت تهران و بیانگر علاقه مندی کشورهای منطقه برای داشتن روابطی مطلوب و متوازن با ایران عنوان کرد و گفت: ایران آمادگی گسترش تعاملات خود با کشورهای حوزه خلیج فارس را دارد.
وحدت بین شیعه و سنی عامل امنیت در منطقه است
وزیر اطلاعات در سنندج گفت: به برکت جمهوری اسلامی در ایران پیوند و الفت میان اهل سنت و اهل تشیع وجود دارد و نتیجه همدلی و برادری در کشور ما این است که ضریب و شاخص امنیت در کشور ما افزایش یافته است.
هم سویی مواضع عربستان و رژیم صهیونیستی درباره ایران تصادفی نیست
سخنگوی وزارت امور خارجه گفت: هم سویی مواضع وزیر خارجه سعودی و وزیر جنگ رژیم صهیونیستی درباره ایران امری تصادفی نیست؛ شواهد و قرائن زیادی حکایت از هماهنگی های این دو رژیم در پرونده های منطقه ای دارد.
مراسم چهلمین روز درگذشت آیت‌الله هاشمی رفسنجانی برگزار شد + عکس
مراسم چهلمین روز درگذشت رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام، برگزار شد.
زرادخانه اتمی رژیم صهیونیستی بزرگترین تهدید برای صلح و امنیت منطقه و جهان است
سخنگوی وزارت خارجه کشورمان گفت که زرادخانه اتمی رژیم صهیونیستی بزرگترین تهدید برای صلح و امنیت منطقه و جهان است.
شناسایی شبکه مخفی تروریستی در اطراف تهران/ دستگیری ۸ عنصر اصلی
وزیر اطلاعات گفت: در عملیاتی که از تاریخ ۱۵تا ۲۱ بهمن انجام گرفت، شبکه مخفی عناصر تروریستی در اطراف تهران و برخی از استان های غربی و شرقی شناسایی و تعداد ۸ نفر از عناصر اصلی دستگیر شدند.
حضور پر شور مردم در ۲۲بهمن نشانه‌ای بی‌بدیل از نشاط و آمادگی ملت
حضرت آیت الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی عصر امروز (شنبه) در دیدار آقای استفان لوفون نخست وزیر سوئد با اشاره به ظرفیتهای فراوان دو کشور برای ارتقاء همکاریها، خاطرنشان کردند: از افزایش ارتباطات دو کشور در همه عرصه‌ها استقبال می‌کنیم و امیدواریم مذاکرات و توافقات انجام شده در عمل نیز تحقق پیدا کنند.
خصومت آمریکا نسبت به ایران تغییری نکرده است
سخنگوی وزارت خارجه گفت: ممکن است در آمریکا تغییراتی صورت گرفته باشد ولی آنچه به نظر می رسد تغییری نکرده، همان خصومت آمریکا نسبت به ایران و ایرانیان است.
مردم ۲۲ بهمن در خیابان‌ها جواب تهدیدهای آمریکا را خواهند داد
در این دیدار که در سالروز بیعت تاریخی همافران با امام خمینی در ۱۹ بهمن ۱۳۵۷ انجام شد رهبر انقلاب اسلامی این حادثه را حادثه ای تعیین کننده در تاریخ انقلاب اسلامی خواندند و افزودند: نیروی هوایی در دوران رژیم طاغوت یکی از نزدیکترین بخش‌ها به نظام سیاسی وابسته به امریکا بود اما رژیم طاغوت، در حالی‌که هیچ‌گاه تصور نمی‌کرد، از همین بخش سهمگین‌ترین ضربه را خورد.
قاسمی: ایران دفاع در برابر رفتار و سیاست‌های خصمانه علیه خود را حق مشروع ملت می‌داند
سخنگوی وزارت امورخارجه گفت که ایران به‌پشتوانه قدرت مردمی همواره مصلحت خود را به‌درستی تشخیص داده و ضمن تلاش همه‌جانبه برای ایجاد و حفظ همگرایی، صلح، ثبات و امنیت در منطقه، دفاع دربرابر رفتار و سیاست‌های خصمانه علیه خود را حق مشروع ملت ایران می‌داند.
Back   1  -  2  -  3  -  4  -  5  -  6  -  7  -  8  -  9  -  10   Next