اهل سنت

اخبار ايران

اگر طرف مقابل برجام را پاره کند، ما آن را ریز ریز می‌کنیم
حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی صبح امروز (چهارشنبه) در دیدار صدها نفر از نخبگان جوان و استعدادهای برتر علمی، جوانان نخبه میهن را مایه امید به آینده درخشان ایران خواندند و با اشاره به ضرورت هوشیاری در مقابل مکر و حیله شیطان بزرگ، خطاب به مردم، مسئولان و فعالان سیاسی و مطبوعاتی هفت نکته مهم را درباره قضایای اخیر پیرامون برجام مورد تأکید قرار دادند.
اولین اجلاس بین المللی اجرای راهبرد دیپلماسی وحدت اسلامی آغاز به کار کرد
اولین اجلاس بین المللی اجرای راهبرد دیپلماسی وحدت اسلامی، صبح چهارشنبه 19 مهر 96 همزمان با سالروز تاسیس مجمع تقریب با حضور شخصیت های داخلی و خارجی از کشورهای مختلف جهان در هتل پارسیان آزادی تهران آغاز به کار کرد.
مردم کردستان عراق، همسایگان خوب و برادران عزیز ما هستند
تجزیه‌طلبی و تشدید اختلافات قومیتی و مذهبی را که از سوی بیگانگان برای منطقه ما طراحی شده، نمی‌پذیریم،
رژیم صهیونیستی به‌دنبال ایجاد «اسرائیل جدید» در منطقه است
حضرت آیت الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی شب (چهارشنبه) در دیدار آقای رجب طیب اردوغان رئیس‌جمهوری ترکیه و هیئت همراه، با تأکید بر لزوم افزایش همکاری‌های اقتصادی دو کشور، توافق و همکاری ایران و ترکیه در مسائل مهم دنیای اسلام را بسیار مهم و اثرگذار خواندند و با اشاره به منافع آمریکا و رژیم صهیونیستی از برگزاری همه‌پرسی در منطقه کُردستان عراق، خاطرنشان کردند: آمریکا و قدرت‌های خارجی، غیرقابل اعتماد و به دنبال ایجاد یک «اسرائیل جدید» در منطقه هستند.
حج بهترین فرصت برای خنثی کردن فعالیت تبلیغاتی دشمنان است
حضرت آیت الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار سرپرست حجاج ایرانی، مسئولان و دست‌اندرکاران حج امسال با ابراز خرسندی از بازگشت همراه با سلامت و عزت حجاج ایرانی، به وجود یک جبهه بین‌المللی و عظیم تبلیغاتی در مقابل جمهوری اسلامی اشاره و خاطرنشان کردند: راه مقابله با این جبهه خطرناک، روشنگری و برخورد تبلیغاتی فعال و تهاجمی است و حج یکی از مراکز اصلی و اساسی برای این اقدام است.
قاسمی:بی توجهی میانماربه خواسته های جامعه جهانی غیرقابل پذیرش است
سخنگوی وزارت امور خارجه کشورمان در واکنش به تداوم وضعیت بحرانی مسلمانان در میانمار گفت: بی توجهی دولت میانمار به خواسته های جامعه جهانی غیرقابل پذیرش است.
هر حرکت غلط در برجام با عکس‌العمل جمهوری‌اسلامی مواجه خواهد شد
مراسم دانش آموختگی دانشجویان دانشگاه علوم انتظامی صبح (یکشنبه) با حضور فرمانده معظم کل قوا برگزار شد.
با حضور دکتر مختاری و شیخ جبری؛ امضاء تفاهم نامه همکاری های علمی میان دانشگاه مذاهب اسلامی و مجمع دعوت اسلامی لبنان + تصاویر
تفاهم نامه همکاری علمی و دانشگاهی میان دانشگاه مذاهب اسلامی و مجمع دعوت اسلامی لبنان به امضاء دکتر مختاری رئیس دانشگاه مذاهب اسلامی و دکترعبد الله عبد الناصر جبری رئیس این مجمع و دانشکده رسید.
شعار حج ؛ معنويت ؛ اقتدار ملي و همبستگي اسلامي تحقق يافت
نماينده ولي فقيه و سرپرست حجاج كشورمان؛ از تحقق شعار حج امسال مبني بر " حج معنويت ؛ اقتدار ملي و همبستگي اسلامي "‌ خبر داد و گفت: حجاج ايراني با رفتار و عملكرد خود در حج؛ رشد و بالندگي خود را جلوه گر ساختند و بحمدالله انتظار مقام معظم رهبري مبني بر حجي مقتدرانه و عزتمندانه و معنوي تحقق يافت.
اعلام مراتب نگرانی ایران از وضعیت مسلمانان به دولت میانمار/ اعزام هیأتی از مجلس برای بررسی اوضاع مسلمانان میانمار
رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس از اعلام مراتب نگرانی جمهوری اسلامی درباره وضعیت مسلمانان به دولت میانمار توسط سفیر ایران در تایلند و اعزام هیأتی از مجلس برای بررسی اوضاع مسلمانان میانمار خبر داد.
Back   1  -  2  -  3  -  4  -  5  -  6  -  7  -  8  -  9  -  10   Next