اهل سنت

پايگاه اطلاع رساني دبيرخانه شوراي برنامه ريزي مدارس علوم ديني اهل سنت

امروز پنجشنبه، 29 شهريور 1397| 10 محرم 1440

 


اخبار ايران

رویکرد تقریبی دانشگاه مذاهب اسلامی در یک فضای آکادمیک فرصت ارزشمندی است
رئیس دانشگاه مذاهب اسلامی و معاونین دانشگاه با حضور در مجلس شورای اسلامی با دکتر علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی دیدار و گفت وگو کردند.
مهمترین نیاز امروز دنیای اسلام اتحاد کشورهای اسلامی است
رهبر انقلاب اسلامی با اشاره به همکاری‌ها و ارتباطات خوب جمهوری اسلامی ایران و ترکیه از زمان روی کار آمدن جریان اسلام‌گرا، تأکید کردند: لازم است نقاط مشترک هر چه بیشتر تقویت شود.
سیاست آمریکا جنگ‌افروزی و کشتار مسلمانان به‌دست یکدیگر است
متن پیام رهبر انقلاب اسلامی که صبح دیروز حجت الاسلام و المسلمین قاضی‌عسکر نماینده ولی فقیه و سرپرست حجاج ایرانی آن را در صحرای عرفات قرائت کرد.
رهبر انقلاب خطاب به ملت جنگ نخواهد شد و مذاکره نخواهیم کرد
مذاکره با رژیم زورگو و پرتوقع آمریکا وسیله‌ای برای رفع یا کاهش دشمنی آن‌ها نیست بلکه دادن ابزاری به آمریکا است که با آن می‌تواند بیشتر و بهتر اعمال دشمنی کند و اهداف خود را پی بگیرد
امروز کل دنیا در آتش فتنه اسرائیل گرفتار است
عالم اهل سنت هند و عضو سازمان جهانی منهاج القرآن تأکید کرد: امروز کل جهان در آتش فتنه گرفتار است و همه این فتنه ها و تفرقه ها به دلیل وجود اسرائیل است.
بیانیه مجمع جهانی تقریب پیرامون شهادت نیروهای مرزی کشور/ خون شیعه و سنی در دفاع از اسلام در هم آمیخته شد
از کشورهای همجوار که داعیه اسلام‌خواهی نیز دارند انتظار می‌رود بیش از پیش به مراقبت و محافظت از مرزها پرداخته و اجازه ندهند مزدوران آمریکا و اسرائیل به آسانی امنیت کشورهای مسلمان را به مخاطره بیاندازند.
سیاست شیطانی آمریکا درباره فلسطین هرگز محقق نخواهد شد
حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی صبح دوشنبه در دیدار دست اندرکاران حج امسال، حج را مظهر آمیختگی «معنویت و سیاست» و مهمترین ویژگی آن را اجتماع مسلمانان در زمان و مکان مشخص دانستند و گفتند: حج واقعی حجی است که از یک طرف همراه با برائت از مشرکین باشد و از طرف دیگر زمینه ساز وحدت و همدلی و یکصدایی مسلمانان شود.
پیام تسلیت دبیرکل مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی به شیخ الازهر
آیت الله اراکی دبیرکل مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی، درگذشت خواهر "شیخ احمد الطیب" شیخ الازهر را تسلیت و با ایشان ابراز همدردی کرد.
۱۰ هزار نفر از زائران حج امسال اهل‌سنت هستند/ ارائه تسهیلات ویژه در منا
نماینده ولی فقیه در امور حج و زیارت با بیان اینکه حدود ۱۰ هزار نفر از زائران حج امسال اهل سنت هستند که در قالب ۷۰ کاروان به عربستان منتقل می‌شوند، از ارائه خدمات ویژه در منا خبر داد.
تبادل دانشجو بین دانشگاه بین‌المللی مذاهب اسلامی با 10 دانشگاه آسیایی و اروپایی
رئیس دانشگاه بین‌المللی مذاهب اسلامی کشوربا بیان اینکه دانشگاه مذاهب یک مدل جامع و منطقی برای تقویت بنیه تقریبی میان پیروان مذاهب اسلامی است، گفت: دانشگاه مذاهب ایران با بیش از 10 کشور آسیایی، اروپایی تبادل دانشجو، انتشارات، اساتید و ... دارد.
Back   1  -  2  -  3  -  4  -  5  -  6  -  7  -  8  -  9  -  10   Next

آدرس:تهران خيابان جمهوري اسلامي خيابان رازي نرسيده به خيابان نوفل لوشاتو نبش کوچه ياسمن---تلفن:63497112---فکس:63497498 ---سامانه پيامک:30005209

© Copyright dmsonnat.ir. All Rights Reserved.