اهل سنت

اخبار ايران

محکومیت سخنان مداخله جویانه ترامپ درباره ونزوئلا
سخنگوی وزارت امور خارجه جمهوری اسلامی ایران با اشاره به تهدید نظامی ترامپ علیه ونزوئلا گفت: دوره استفاده از حربه تهدید نظامی و فشار علیه کشورهای مستقل به پایان رسیده است.
قاسمی جنایت هولناک تروریست‌ها در میرزااولنگ را به شدت محکوم کرد
سخنگوی وزارت خارجه ایران جنایت هولناک گروه‌های تروریستی در منطقه شیعه‌نشین میرزااولنگ را به شدت محکوم و ضمن تسلیت به ملت و دولت افغانستان و خانواده قربانیان این جنایت ددمنشانه و غیرانسانی، با آنها ابراز همدردی کرد.
اقدامات آمریکا را رصد می‌کنیم/ اجازه نمی‌دهیم دولت ترامپ با هزینه ایران برجام را نقض کند
سخنگوی وزارت امور خارجه کشورمان با بیان اینکه جمهوری اسلامی ایران با خردورزی، اقدامات آمریکا را رصد می‌کند، تصریح کرد، اجازه نخواهیم داد دولت ترامپ با هزینه ما برجام را نقض کند.
دستگیری ۲۷ تروریست داعشی توسط وزارت اطلاعات
وزارت اطلاعات دیروز با صدور بیانیه ای از دستگیری ۲۷ تروریست داعشی در استان های عمقی کشور خبر داد.
معیشت مردم، تعامل گسترده با دنیا و ایستادگی مقابل سلطه‌طلبان
مراسم تنفیذ حکم ریاست جمهوری دوره دوازدهم صبح امروز (پنج‌شنبه) در حسینیه امام خمینی(ره) با حضور مسئولان نظام و شخصیت‌های لشکری و کشوری و سفرای کشورهای خارجی برگزار شد و رهبر معظم انقلاب اسلامی با تنفیذ رأی ملت، حجت الاسلام والمسلمین دکتر حسن روحانی را به ریاست جمهوری اسلامی ایران منصوب کردند.
افزایش وحدت در بین امت اسلامی از برنامه های ما در مراسم حج است
نماینده ولی فقیه در امور حج و زیارت، با تأکید بر اهمیت تقریب مذاهب اسلامی، افزایش وحدت در میان امت اسلامی را از برنامه های مسئولان حج در مراسم حج تمتع عنوان کرد.
امنیت، عزت، رفاه و آسایش حجاج باید محفوظ بماند
حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی صبح امروز (یکشنبه) در دیدار مسئولان و دست‌اندرکاران حج امسال، حج را یک ظرفیت بی نظیر معنوی و اجتماعی و بهترین موقعیت برای ابراز عقیده و بیان موضع امت اسلامی دانستند و با تأکید بر اینکه ما حوادث فاجعه بار حج ۹۴ را هیچگاه فراموش نخواهیم کرد، گفتند: مطالبه جدی و همیشگی جمهوری اسلامی، حفظ امنیت و عزت و رفاه و آسایش همه حجاج بویژه حجاج ایرانی است و امنیت حج نیز برعهده آن کشوری است که حرمین شریفین در اختیار او قرار دارد.
امضای تفاهم‌نامه مشترک بین دانشگاه مذاهب اسلامی ایران و دانشگاه آرابایف قرقیزستان
تفاهم‌نامه همکاری میان دانشگاه مذاهب اسلامی و دانشگاه آرابایف قرقیزستان جهت همکاری‌های مشترک علمی و آموزشی در جریان سفر رئیس دانشگاه مذاهب اسلامی به این کشور با حضور رایزن فرهنگی ایران و رئیس این دانشگاه منعقد شد.
وزارت امور خارجه حادثه تروریستی لاهور پاکستان را محکوم کرد
سخنگوی وزارت امور خارجه کشورمان ضمن محکومیت حادثه تروریستی لاهور توسل به خشونت و ترور را زائیده ایدئولوژی منحطی دانست که جز زبان زور و خشونت لجام‌گسیخته سخنی و کلامی برای گفتن ندارد.
فلسطین مظلوم همچنان «مساله اول جهان اسلام» است
سخنگوی وزارت امور خارجه گفت: فلسطین مظلوم همچنان مساله اول جهان اسلام است و رژیم صهیونیستی به عنوان منبع و منشاء اصلی تروریسم دولتی و وحشت پراکنی در منطقه عمل می کند.
Back   1  -  2  -  3  -  4  -  5  -  6  -  7  -  8  -  9  -  10   Next