اهل سنت

Picture Gallery

نماز عيد قربان سال 1395 مساجد اهل سنت گلستان مساجد اهل سنت خراسان مساجد اهل سنت آذربايجان غربي سفر به استان کرمانشاه     19و20 مرداد 95

آخرين شماره نشريات


اخبار دبيرخانه

مولوی محمد اسفندفر :
مولوی محمد اسفندفر گفت: اسرائیل در اوج قلدری و توانمندی نظامی نتوانست بر ایمان و شجاعت جوانان مسلمان فلسطینی چیره شود.

رئیس دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت هرمزگان :
حجت‌الاسلام مریدی با اشاره به رویکرد آیت الله هاشمی رفسنجانی در مقوله وحدت تصریح کرد: ایشان تعابیر بسیار زیبا و خاصی برای وحدت بین مسلمین در همایش ها و کنفرانس های بین المللی بیان می کردند و یک چهره تقریبی و وحدتی به شمار می‌رفت.

آخوند عبدالجلیل فرهمند :
مدرس حوزه علمیه: مرحوم عابدی کر خدمات شایانی به استان گلستان کرده است و یکی از عواملی بوده که در زمینه وحدت نقش به سزایی داشت.

امام جمعه اهل سنت مینان سرباز :
امام جمعه اهل سنت مینان سرباز گفت: شهید جنگی زهی منادی وحدت شیعه و سنی در سرباز بود.

مدرس مدارس علوم دینی اهل سنت اشنویه :
مدرس مدارس علوم دینی اهل سنت اشنویه گفت: کسانی که مسلمانان را به قتل می رسانند و کشت و کشتار می کنند بویی از اسلام نبرده اند.

امام جمعه موقت اهل سنت سراوان :
مولوی ابراهیم ارباب گفت: با روی کار آمدن گروههای جهادی زنان ودختران بلوچ عزم خود را جزم کردند وبرای آموزش فرزندان خود از بین بردن بی سوادی دراین مناطق کمر همت بستند.

نماینده ولی فقیه در استان هرمزگان :
نماینده ولی فقیه در استان هرمزگان گفت: کار قرآنی آیت الله هاشمی رفسنجانی از زندان آغاز شد و وجود 55 جلد مکتوب که 33 جلد در یک اثر و 22 جلد در اثری دیگر در کارنامه این سیاستمدار قوی بیانگر این است که او همزمان با سیاسی بودن چهره قرآنی نیز بود.

امام جمعه اهل سنت مسجد ابوبکر صدیق خرجگیل بخش اسالم :
حجت الاسلام هاشم ناصری در گفتگو با رابط خبری گیلان گفت: وحدت یک ضرورت حیاتی برای امت اسلامی است و نعمتی است که خداوند در قرآن از آن یاد می کند

حجت‌الاسلام خیرخواه در گفت‌ و گو با فارس :
رئیس دفتر نمایندگی ولی‌فقیه در امور اهل سنت گفت: مرحوم عابدی توانست خود را 37 سال در عمل و گفتار ثابت کند. همچنین از شخصیت‌های بسیار بی‌نظیر تقریبی بود و سالها هفته وحدت را باشکوه برگزار می‌کرد.

رئیس مجمع نمایندگان استان گلستان :
رامین نورقلی پور، نماینده ترکمن شهرستان های کردکوی، بندرترکمن و بندرگز در مجلس شورای اسلامی در گفت و گو با خبرنگاران، درگذشت حاج آخوند عابدی کر را تسلیت گفت و افزود: ایشان مفسر حوزه بودند و کتاب های مختلفی نگارش کرده اند.
Back   1  -  2  -  3  -  4  -  5  -  6  -  7  -  8  -  9  -  10   Next