اهل سنت

اخبار مهم

حضور اقشار مختلف اهل سنت و تشیع خراسان در راهپیمایی روز قدس 96 به روایت تصویر
مردم روزه دار استان خراسان دیروز و همگام با دیگر نقاط کشور با حضور در راهپیمایی روز جهانی قدس بار دیگر بر آزادی قدس شریف و نابودی رژیم غاصب صهیونیستی تاکید کردند.
حضور اقشار مختلف اهل سنت و تشیع کردستان در راهپیمایی روز قدس 96 به روایت تصویر
مردم مرزدار و روزه دار استان کردستان امروز و همگام با دیگر نقاط کشور با حضور در راهپیمایی روز جهانی قدس بار دیگر بر آزادی قدس شریف و نابودی رژیم غاصب صهیونیستی تاکید کردند.
حضور اقشار مختلف اهل سنت و تشیع گلستان در راهپیمایی روز قدس 96 به روایت تصویر
حضور اقشار مختلف اهل سنت و تشیع گلستان امروز و همگام با دیگر نقاط کشور با حضور در راهپیمایی روز جهانی قدس بار دیگر بر آزادی قدس شریف و نابودی رژیم غاصب صهیونیستی تاکید کردند.
حضور اقشار مختلف اهل سنت و تشیع آذربایجان غربی در راهپیمایی روز قدس 96 به روایت تصویر
حضور اقشار مختلف اهل سنت و تشیع آذربایجان غربی امروز و همگام با دیگر نقاط کشور با حضور در راهپیمایی روز جهانی قدس بار دیگر بر آزادی قدس شریف و نابودی رژیم غاصب صهیونیستی تاکید کردند.
بيانيه دبيرخانه شوراي برنامه ريزي مدارس علوم ديني اهل سنت كشور بمناسبت فرارسيدن روز جهاني قدس
دبيرخانه شوراي برنامه ريزي مدارس علوم ديني اهل سنت،در آستانه روز جهانی قدس بیانیه ای صادر و از عموم مردم دعوت به حضور دشمن شکن در راهپیمایی این روز نمود.
دومین جلسه ستاد استهلال مناطق قومی استان گلستان برگزار شد
دومین جلسه ستاد استهلال مناطق قومی استان گلستان در علی آباد کتول برگزار گردید.
تمدید مهلت ثبت نام آزمون دعوت به همکاري دبيرخانه شوراي نمايندگان ولي‌فقيه در مناطق قومي و دفاتر استاني
دبيرخانه شوراي نمايندگان ولي فقيه در مناطق قومي با هدف ارتقاء و توانمندسازي نيروهاي انساني، اولين آزمون دعوت به همکاري خود را برگزار مي کند.
تکفیری‌ها نهایت بی‌شرفی را در حق زنان کُرد ایزدی انجام دادند/ تمام اقوام و مذاهب ایران به پاسخ موشکی سپاه افتخار کردند/ داعش خواست کردستان و نظام را در برابر هم قرار دهد اما ناکام ماند
ماموستا سیدمحسن حسینی گفت: تکفیری ها نهایت بی‌شرفی را در حق زنان کرد ایزدی انجام دادند، سرشان را بریدند، با آنان برده‌فروشی کردند و بسیار کارهای دیگری که انسان از بیان آن شرم دارد.
بیانیه اعضای شورای استهلال اهل سنت خراسان به مناسبت رؤیت هلال شوال و عید سعید فطر
ما روحانیون اهل سنّت خراسان در آستانه عید سعید فطر، ضمن برگزاری نشست‌ هم‌اندیشی در این خصوص و تدبّر در ادلّه‌ی فقهی و استناد به احاديث شریفه‌ای همچون «لا تَصُومُوا حَتَّى تَرَوُا الْهِلالَ، وَلا تُفْطِرُوا حَتَّى تَرَوْهُ، فَإِنْ غُمَّ عَلَيْكُمْ فَاقْدُرُوا لَهُ» و «صُومُوا لِرُؤْيَتِهِ، وَأَفْطِرُوا لِرُؤْيَتِهِ» تصویب و اعلام می‌داریم که اثبات اول ماه قمری از طریق رؤیت هلال بوده و برای کسانی که موفق به رؤیت نشوند با خبر صادق محرز خواهد شد.
بیانیه روحانیون و امامان جمعه و طلاب مدارس علوم دینی اهل سنت استان آذربایجان غربی در خصوص استهلال ماه شوال و اعلام عید سعید فطر
نظر به اهمیت وحدت و هماهنگی بین همه فرق اسلامی که مورد تاکید قرآن کریم و فرمایشات پیامبر مکرم اسلام ضمن جلوگیری از ایجاد تفرقه در بین شیعه و سنی ما روحانیون اهل سنت کماکان برای نشان دادن وحدت و برادری در بین مردم مسلمان و دیندار کشور عزیزمان و بر اساس فقه اسلامی و اهل سنت اعلام عید را بر اساس موافقت حاکم عمل کنیم
Back   1  -  2  -  3  -  4  -  5  -  6  -  7  -  8  -  9  -  10   Next