اهل سنت

اخبار مهم

نخستین همایش ملی نغمه سرایان آیینی اهل سنت در سنندج برگزار شد
نخستین همایش نغمه سرایان آئینی اهل سنت کشور با حضور مسئولان کشوری و استانی و جمعی از مداحان برگزیده اهل سنت ایران در سنندج برگزار شد.
روحانیون اهل سنت ارومیه سخنان ترامپ را محکوم کردند/ تاکید بر حفظ اتحاد ملت در حمایت از ولایت فقیه و نهادهای انقلابی
تجمع روحانیون اهل سنت ارومیه در اعتراض به سخنان رئیس‌جمهور آمریکا در مورد ملت ایران و سپاه پاسداران انقلاب اسلامی برگزار شد.
بیانیه روحانیون، ائمه جمعه، جماعات و طلاب اهل سنت استان آذربایجان غربی در محکومیت اظهارات رئیس جمهور آمریکا
ما ائمه جمعه و جماعات و روحانیون و طلاب مدارس علوم دینی اهل سنت استان اذربایجان غربی ضمن محکومیت این اقدام شوم استکبار ، حمایت قاطع خود را از نهاد مبارک سپاه اعلام نموده و به کاخ سیاه و ترامپ یادآوری می نماییم که همه ما سپاهی هستیم .
نشست رابطين مدارس علوم ديني اهل سنت استان هاي خراسان برگزار شد
با حضور مسوولين دفتر نمايندگي ولي فقيه در امور اهل سنت خراسان و رابطين مدارس علميه اهل سنت استان هاي خراسان رضوي، شمالي و جنوبي نشستي جهت بررسي راهكارها و نحوه تعامل بين مدارس علوم ديني اهل سنت و دفتر استاني برگزار و حاضرين به بيان مطالبي در اين رابطه پرداختند.
بیانیه روحانیون، ائمه جمعه و جماعات، طلاب ، مدرسین و اعضای شورای افتاء استان کردستان در محکومیت اظهارات رئیس جمهور آمریکا
مواضع خصم آلود و سخنان خشم‌آلود رئیس‌جمهورآمریکا، علیه ایران اسلامی بار دیگر نقاب از چهره پلید استکبار جهانی برداشت و بدعهدی ها و پیمان شکنیها و زیاده خواهی های گذشته دولتمردان آمریکا را در اذهان جامعه جهانی زنده نمود.
هفتمین کنگره بین‌المللی امام سجاد(ع) با حضور روحانیون شیعه و اهل سنت در بندرعباس برگزار شد
هفتمین کنگره بین المللی امام سجاد(ع) با حضور اندیشمندان، محققین، پژوهشگران و علمای مسیحی، اهل سنت و شیعه داخلی و خارجی در بندرعباس برگزار شد.
افزایش نظارت دولت مالزی بر مساجد و فعالیت علمای دینی در راستای جلوگیری از نفوذ اندیشه های افراطی و تکفیری
سلطان یکی از شهر های مالزی اعلام کرده است که از این پس نظارت ها بر مساجد این شهر و فعالیت هایی که در آن صورت می گیرد افزایش می یابد .
پنجمین نشست هم اندیشی مباحث نظام وظیفه طلاب اهل سنت کشور برگزار شد
صبح و عصر دیروز پنجمین نشست هم اندیشی مباحث و قوانین وظیفه عمومی طلاب اهل سنت کشوربه میزبانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی کشور در تهران برگزار شد.
دومین جلسه هماهنگی و برنامه ریزی هفته وحدت در کرمانشاه برگزار شد
دومین جلسه هماهنگی و برنامه ریزی هفته وحدت با حضور نماینده ولی فقیه دراستان کرمانشاه و جمعی ازمسئولین استان در بیت امام جمعه شهر کرمانشاه در تاریخ 96/7/23 برگزار گردید.
گردهمایی ائمه جمعه ، جماعات ، مدیران و مدرسین مدارس علوم دینی ، معتمدین و ریش سفیدان شهرستان میرجاوه برگزار شد
صبح یک شنبه ۲۳ مهرماه ۹۶ گردهمایی ائمه جمعه ، جماعت ، مدیران و مدرسین مدارس علوم دینی ، معتمدین ، ریش سفیدان و اعضای شورای جماعت تبلیغی شهرستان میرجاوه در محل سالن ورزشی اداره آموزش و پرورش میرجاوه برگزار گردید .
Back   1  -  2  -  3  -  4  -  5  -  6  -  7  -  8  -  9  -  10   Next