اهل سنت

پايگاه اطلاع رساني دبيرخانه شوراي برنامه ريزي مدارس علوم ديني اهل سنت

امروز سه شنبه، 1 اسفند 1396| 5 جمادي الثاني 1439


معرفي کتاب

بحران سوریه و بازیگران منطقه ای
کتاب "بحران سوریه و بازیگران منطقه ای"، تالیف سیدعلی نجات، تیراژ 1000نسخه، چاپ دوم خرداد 96، تعداد 306 صفحه و قیمت هر نسخه 20000 تومان توسط انتشارت موسسه فرهنگی مطالعات و تحقیقات بین المللی ابرار معاصر تهران منتشر شده است.
دست نوشته های شهید ملا محمود محمدی چاپ و منتشر شد
کتاب "مجد دین" به قلم شهید ملا محمود محمدی، تحیلی است جامعه شناسانه از اوضاع ایران که علل وقوع انقلاب اسلامی و هم چنین روزشمار انقلاب در ایران و کردستان را مورد بررسی قرار می دهد.
گفتمان انقلابی در جهان اسلام(1394-1270)
کتاب حاضر حاوی سه فصل است. در فصل اول، روند تاریخی مهم ترین تحولات جهان اسلام طی دو قرن گذشته به ترتیب تاریخی گزارش‌شده است. در فصل دوم، اندیشه‌های پرچم داران گفتمان انقلابی از میرزای شیرازی تا آیت الله خامنه‌ای، با نقل‌قول‌های مستقیم از آن‌ها تحلیل‌شده و در فصل سوم، مسئله توسعه و گفتمان انقلابی و جمع بندی مباحث، ارائه‌ شده است.
نقد مبانی سلفیه جهادی
کتابچه (عذر به جهل) از سلسله کتاب های نقد مبانی سلفیه جهادی، کاری از موسسه مطالعات بنیان دینی است.
درسنامه نقد وهابیت
کتاب درسنامه نقد وهابیت از جدیدترین آثار آیه الله سبحانی در نقد تفکرات تکفیری است که به تازگی توسط موسسه دار الاعلام منتشر شده است.
معمار تکفیر و ترور
محمد ابراهیم‌نژاد در کتاب تازه خود، به تشریح زندگی و عقاید ابومصعب زرقاوی که تروریسم تکفیری را برای اولین بار تئوریزه کرد، پرداخته است.
كتاب زادگاه تروريسم منتشر شد
كتاب زادگاه تروريسم با بيش از ۸۰ سند محكمه ‌پسند همراه با تحليل ‌هاى لازم از سوی مؤسسه درالاعلام و دبيرخانه دائمی کنگره مقابله با جریان های تکفیری منتشر شد.
جریان شناسی آسیای مرکزی، قفقاز و روسیه منتشر شد
گزارش توصیفی در خصوص جریان شناسی آسیای مرکزی، قفقاز و روسیه در پژوهشکده مطالعات منطقه ای پژوهشگاه بین المللی المصطفی (ص) تنظیم و منتشر شد.
کتاب خاطرات ماموستا قادری در پاوه رونمایی شد
همزمان با سالروز حماسه آزادسازی پاوه کتاب خاطرات ماموستا ملاقادر قادری امام جمعه پاوه در این شهرستان رونمایی شد.
كتاب جنبش هاي فكري و ديني در جهان اسلام معاصر
كتاب جنبش هاي فكري و ديني در جهان اسلام معاصر؛ بنیان ها و سیرتحولات بیداری اسلامی، نوشته دكتر محمد جواد صاحبی و توسط نشر ادیان دانشگاه ادیان و مذاهب قم در سال 1396 به زیور طبع آراسته شده است.
Back   1  -  2  -  3  -  4  -  5  -  6  -  7  -  8  -  9  -  10   Next

© Copyright dmsonnat.ir. All Rights Reserved.