اهل سنت

نشست هاي علمي تقريبي

نشست " اندیشه های امام خمینی(ره)در وحدت و بیداری اسلامی" در لاهور برگزار شد
سمینار " اندیشه های امام خمینی(ره)در وحدت و بیداری اسلامی" به همت خانه فرهنگ جمهوری اسلامی ایران در لاهور برگزار گردید.
نشست "ديپلماسي وحدت و بيداري اسلامي"
مولانا عبدالرحمان رئيس مركز مطالعات و تحقيقات وحدت اسلامي در بلاد شام در نشست "ديپلماسي وحدت و بيداري اسلامي"اظهارداشت: بيداري اسلامي جان تازه اي به تن مقاوت سوریه و فلسطین دمیده است.
نشست بررسی تحولات سوریه
در اين نشست، "مولانا عبدالرحمان" رئيس مركز مطالعات و تحقيقات وحدت اسلامي در بلاد شام، دخالت رسانه های ضد دین را ازعوامل تاثیر گذار در این اختشاشات سوريه دانست.
نشست بیداری اسلامی از دیدگاه امام خمینی (ره) در بنگلادش برگزار گردید
به مناسبت بيست و چهارمین سالگرد رحلت حضرت امام خمینی (ره) رایزنی فرهنگی ایران در داکا سمینار "بیداری اسلامی از دیدگاه امام خمینی" در بنگلادش برگزار نمود.
نشست "بیداری اسلامی از دیدگاه علامه اقبال لاهوری" در پيشاور برگزار شد
همایشی با عنوان "بیداری اسلامی از دیدگاه علامه اقبال لاهوری" به همت خانه فرهنگ جمهوری اسلامی ایران در تالار کنفرانس مرکز اسلامی دانشگاه پيشاور برگزار گردید.
نشست "مسلمانان اروپا و نهضت بیداری اسلامی"
نشست "مسلمانان اروپا و نهضت بیداری اسلامی " توسط پژوهشکده مطالعات راهبردی فلسطین در سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامي برگزار شد.
نشست "امام خمینی و بیداری اسلامی" در هند برگزار گردید
در اين همايش آیاتی از کلام الله مجید قرائت شد و در ادامه فیلم کوتاهی به زبان انگلیسی از زندگانی امام خمینی(ره) به نمایش گذاشته شد.
نشست "امام خمینی(ره)، منادی وحدت مسلمین و بیداری اسلامی" در اسلام آباد برگزار شد
در بیست و چهارمین سالگرد ارتحال ملکوتی حضرت امام خمینی(ره) سمینار "امام خمینی(ره)، منادی وحدت مسلمین و بیداری اسلامی" به همت رایزنی فرهنگی ايران در هتل اسلام آباد برگزار شد.
نشست علمی تبادل تجربيات ديني ايران و تركيه برگزار شد
ريیس شورای عالی دینی سازمان دیانت تركيه در ديدار با استاد حوزه علميه قم از تداوم فعاليت‌هاي حوزه‌هاي علميه ايران در طول تاريخ، ابراز خرسندي كرد.
نشست «اسلام رحمه‌للعالمین از دیدگاه امام خمینی (ره) و عبدالرحمن وحید» برگزار شد
در همایش «اسلام رحمه‌للعالمین از دیدگاه امام خمینی (ره) و عبدالرحمن وحید» كه در اندونزي برگزار شد، وحدت و اسلام سياسي به عنوان اصول اساسی اندیشه امام خمینی (ره) معرفي شدند.
Back   1  -  2  -  3  -  4  -  5  -  6  -  7  -  8  -  9  -  10   Next