اهل سنت

نشست هاي علمي تقريبي

خواهان استفاده از تجارب ایران در همزیستی مسالمت‌آمیز پیروان ادیان هستيم
جین روبین در ديدار رايزن فرهنگي كشورمان با تأكيد بر تعامل انديشمندان و مسلمانان دو كشور گفت: خواهان استفاده از تجارب ایران در همزیستی مسالمت‌آمیز پیروان ادیان و مذاهب در کنار یکدیگر، هستيم.
نشست معرفی فرهنگ و تمدن اسلام و ایران در ژاپن برگزار شد
نشست معرفی فرهنگ و تمدن اسلام و ایران با محوریت «اربعین، ایام محرم، تاسوعا و عاشورا و نقش آن در فرهنگ و تمدن اسلامی ـ ایرانی» به همت رایزنی فرهنگی ايران در ژاپن برگزار شد.
محفل پیام کربلا از دیدگاه علامه محمد اقبال در راولپندی پاكستان برگزار گردید
همزمان با ایام اربعین حسینی و سالگرد تولد علامه محمد اقبال لاهوري، محفل ادبی «پیام کربلا از دیدگاه علامه محمد اقبال» در محل خانه فرهنگ ايران در راولپندی پاكستان برگزار شد.
در مرحله پسا داعش، محور مقاومت در نقطه قدرت قرار می گیرد
کارشناس مسائل راهبردی جهان اسلام گفت: تحولات منطقه در مرحله پسا داعش به سمت شفاف تر شدن تقابل دو محور و دو جبهه مشخص در منطقه، یعنی جبهه آمریکایی اسرائیلی و ارتش عرب و محور مقاومت پیش می رود.
كنفرانس «محسن انسانیت» با حضور علما و دانشمندان شيعه و سني پاكستان، برگزار شد
به همت مجلس وحدت مسلمين (شاخه مولتان) و به منظور بزرگداشت مقام سیدالشهدا (ع) كنفرانس «محسن انسانيت» با حضور علما و دانشمندان شيعه و سني پاكستان، برگزار گردید.
شرکت رئیس سازمان اوقاف و امور خیریه در همایش وحدت پیروان ادیان توحیدی
اين همايش در خصوص ضرورت احترام متقابل پيروان اديان توحيدي به يكديگر و تلاش براي گسترش همزيستي مسالمت‌ آميز برگزار گردید.
نشست رييس سازمان اوقاف و امور خيريه با شيخ موسي منك، بنیانگذار مجلس‌العلماء زيمبابوه
شیخ موسی منک در اين ديدار توضيحاتي را درباره دیدار خود با حضرت امام خمینی (ره) و مقام معظم رهبری (مدظله العالي) و ارتباط خوب با رایزن فرهنگی ایران، ارايه داده و تاریخچه و فعالیت‌های مجلس‌العلماء را شرح داد.
همایش «چشم‌انداز وحدت اسلامی و چالش‌های آن» در تونس برگزار شد
به همت رايزني فرهنگي ايران همايش «چشم‌انداز وحدت اسلامی و چالش‌های آن» با حضور شخصتی‌های دینی و مذهبی، جمعي از دانشگاهيان تونس و مسئولین سفارت کشورمان در تونس برگزار گردید.
نشست با انديشمندان اندونزیایی براي شركت در نخستين دور گفت‌وگوهای فرهنگی آسیایی برگزار گردید
سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی از اندیشمندان اندونزیایی و اعضاي سازمان محمدیه اندونزي براي شركت در نخستين دور گفت‌وگوهای فرهنگی آسیایی، دعوت كرد.
نشست با معاون همکاری‌های بین‌الملل مجلس العلمای اندونزی برگزار شد
محی‌الدین جنیدی در ديدار مدیرکل آسیا و اقیانوسیه سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی با اشاره به كشتار و نسل‌کشی مسلمانان ميانمار، گفت: همدلي و اتحاد مسلمانان باعث جلوگيري از خشونت‌هاي غيرانساني مي‌شود.
Back   1  -  2  -  3  -  4  -  5  -  6  -  7  -  8  -  9  -  10   Next