اهل سنت

Latest News

هر کجا که مسلمانان وحدت و اتحاد را پیشه کنند پیروز خواهند شد
حجت الاسلام حسین خانی‌پور در خطبه‌های نماز جمعه در مسجد محمدیه شهرستان تالش ضمن تشکر از مردم خونگرم و انقلابی تالش به خاطر شرکت در مراسمات و جشن های هفته وحدت ، گفت : در کشوری زندگی می کنیم که از نظر وحدت و همدلی در جهان اسلام الگو می باشد و باید قدر این وحدت و همدلی و آرامش و امنیت را بدانیم .
اولین جلسه هیئت‌امنای مؤسسه آموزشی و پژوهشی مذاهب اسلامی برگزار شد
اولین جلسه هیئت‌امنای مؤسسه آموزشی و پژوهشی مذاهب اسلامی وابسته به دبیرخانه شورای نمایندگان ولی فقیه در مناطق قومی برگزار شد.
ضرورت مقابله با شیوع عقاید منحرف در جامعه اسلامی
سخنران نماز جمعه اهل سنت بندرترکمن گفت: امروز عقاید منحرف در جامعه اسلامی شیوع پیدا کرده است که باید مواظب باشیم و در دام آنها گرفتار نشویم.
جلسه هماهنگی نکوداشت چهره ماندگار ترکمن برگزار شد
جلسه هماهنگی نکوداشت چهره ماندگار ترکمن "موسی جرجانی" به ریاست امانگلدی ضمیر فرماندار آق قلا و با حضور حاج عبدالحی آخوند میرزا علی مشاور استاندار در امور اهل سنت و امام جمعه شهر آق قلا، علماء و روحانیون، فعالین فرهنگی و اجتماعی و فرهیختگان و ادیبان منطقه در سالن اجتماعات فرمانداری شهرستان آق قلا برگزار شد.
اعتراض به تصمیم ترامپ در خصوص قدس شریف در میادین ورزشی
در حاشیه دیدار دو تیم Galatasaray و Malatyaspor ترکیه تماشاگران این دوتیم به نشانه اعتراض به تصمیم جدید ترامپ ماکت قدس شریف را در استادیوم به نمایش گذاشتند.
تفاهم‌نامه همکاری مشترک بین دبیرخانه و بسیج اساتید، طلاب و روحانیون به امضاء رسید
تفاهم نامه همکاری مشترک بین دبیرخانه شورای نمایندگان ولی فقیه در مناطق قومی و سازمان بسیج اساتید، طلاب و روحانیون حوزه نمایندگی ولی فقیه در سپاه به امضاء رسید.
سرچشمه همه خیرات تنها خداوند قادر متعال است
شیخ عبدالله سالمی در خطبه های نماز جمعه اظهار کرد: رزق و روزی ضرر و زیان تنها به دست خدا است اگر خداوند نعمتی را از کسی سلب کند و یا نعمتی را به کسی ارزانی دارد هیچ منبع قدرتی در جهان نیست که بتواند آن را از انسان بگیرد.
تبليغات غلط دشمنان اسلام نمي تواند واقعيت هاي موجود در ايران را بپوشاند/ اهل سنت ايران با آزادي كامل زندگي كرده و مراسم مذهبي خود را به جا مي آورند
علماي اهل سنت پاكستان در اين ديدار تاكيد كردند: تبليغات غلط دشمنان اسلام نمي تواند واقعيت هاي موجود در ايران را بپوشاند/ اهل سنت ايران با آزادي كامل زندگي كرده و مراسم مذهبي خود را به جا مي آورند.
پنجمین دوره مسابقات حفظ، قرائت و مفاهیم قرآن كريم ويژه طلاب و روحانیون اهل سنت خراسان در مشهد مقدس برگزار مي گردد
دبيرخانه شوراي برنامه ريزي مناطق قومي از سال 1392، طرح برگزاري مسابقات كشوري قرآن كريم ويژه طلاب و روحانيون اهل سنت كشور را در دستور كار خود قرار داد و مقرر شد مرحله استاني توسط دفاتر نمايندگي برنامه ريزي و اجرا شود.
Back   1  -  2  -  3  -  4  -  5  -  6  -  7  -  8  -  9  -  10   Next