اهل سنت

Latest News

ساخت مسجد وظیفه مسئولین شهری و مردم است
حجت الاسلام و المسلمین سید مهدی قریشی اظهار داشت: خیلی از مناطق شهر مسجد ندارند، اگر امکانات دیگر شهری در منطقه باشد ولی مسجد و پایگاه توحیدی در آنجا نباشد مسئولین شهری فردای قیامت مسئول هستند.
سکوت مجامع بین المللی در قتل عام مسلمانان، توسط گروه جنایاتکار داعش مایه تاسف است
ماموستا ملا سید مصطفی خاتمی امام جمعه اشنویه با توصیه همگان به رعایت تقوی الهی و توجه به فریضه امر به معروف و نهی از منکر بر لزوم شکرگزاری به درگاه ایزدمنان بخاطر توفیق زیارت بیت الله الحرام برای حجاج ایرانی تاکید کرد.
صبر و پایداری و ایمان راسخ آزادگان در برابر فشارهای روحی و جسمی ستودنی است
ماموستا ابراهیم سرخابی امام جمعه اهل سنت نقده در خطبه های نماز جمعه این هفته با بیان اینکه امروز شکیبایی مادران، پدران، همسران و فرزندان آزادمردان به بار نشسته است، اظهار داشت: نه تنها استقامت آزادگان در اسارت بلکه صبر و پایداری خانواده های عزیزان ستودنی است.
امنیت حاکم بر کشور را مدیون ایثار و ازخودگذشتگی های شهدا و رزمندگان هستیم
ماموستا قادر محمدزاده امام جمعه موقت پیرانشهر در خطبه‌های نماز جمعه با گرامیداشت سالروز ورود آزادگان اظهار داشت: آزادگان و ایثارگران نماد ایستادگی و مقاومت هستند و باید از آنها الگو گرفت.
حج باعث تقویت امت جهانی در برابر توطئه شیطنت های دشمنان اسلام می شود
ماموستا عبدالقادر بیضاوی امام جمعه اهل سنت ارومیه در خطبه های نماز جمعه این هفته اظهار داشت: حج بهترین فرصت برای تحکیم وحدت مسلمانان جهان اسلام بوده و باید با تکیه بر مشترکات زمینه تقویت امت جهانی اسلام را فراهم کرد.
رسیدن به خانواده های متعالی و مستحکم جز با آراستگی و اخلاق ظاهری و باطنی در امکان پذیر نیست
ماموستا عبدالسلام امامی امام جمعه موقت سردشت در خطبه های نماز جمعه اظهار داشت: تحکیم بنیان خانواده از دیدگاه اسلامی موجب تعالی فرد و جامعه می شود که می تواند انسان ها را به کمال و تعالی برساند.
استکبار جهانی برای برهم زندن وحدت مسلمانان روزشماری می کند
ماموستا حاصل بالقچی امام جمعه اهل سنت شاهین دژ در خطبه های نماز جمعه اظهار داشت: امروز تک تک مسلمانان باید وظیفه خود بدانند تا با تروریسم مبارزه کنند و دست اجانب را کوتاه کنند.
سعادت دنیوی و اخروی درگرو پیروی از دستورات دین اسلام و انبیاءالهی است
ماموستا ملا قادر سهرابی امام جمعه مهاباد درخطبه های نمازجمعه با اشاره به سالروز ورود آزادگان به میهن اسلامی، امنیت کنونی کشور را حاصل خون شهدا ،جانبازان و رشادتهای آزادگان در هشت سال دفاع مقدس دانست.
آزادگان الگوی ایستادگی و فداکاری برای نسل جوانان هستند
ماموستا ملا خالد رسول‌ زاده امام جمعه موقت بوکان در خطبه‌های نماز جمعه با گرامیداشت سالروز ورود آزادگان به میهن اسلامی اظهار داشت: جنگ و دفاع مقدس با شهادت‌ها و آزادگی‌های جوانان این مرز و بوم ماندگار شد و در تاریخ ثبت شد که دیگر هیچ دشمنی جرات حمله نظامی به خاک ایران را به خود نمی‌دهد.
دعا در سرنوشت بشریت و به خصوص مؤمنین نقش بسیار مهمی دارد
شیخ احمد کشتکار در خطبه های نماز جمعه گفت: در قرآن دعاهای زیادی از زبان حضرت ابراهیم بیان گردیده است، و تحقق بسیاری از این دعاها، نشان‌گر نقش مهم دعا در سرنوشت بشریت و به خصوص مؤمنین است.
Back   1  -  2  -  3  -  4  -  5  -  6  -  7  -  8  -  9  -  10   Next