اهل سنت

Latest News

امنیت در مرزهای جنوب شرقی کشور پایدار است
امام جمعه اهل سنت سراوان در جنوب شرق سیستان و بلوچستان گفت: نگهداری و حفاظت از مرزها یکی از ضرورتهای هر کشور است و خوشبختانه امروز ما شاهد امنیت پایدار در مرزهای جنوب شرقی ایران اسلامی هستیم.
روز قدس یادگار امام راحل و روزی برای حمایت از مظلومان فلسطینی است
امام جمعه موقت اهل سنت چابهار در جنوب سیستان و بلوچستان گفت: روز جهانی قدس یادگار امام راحل و روزی برای حمایت از مردم مظلوم فلسطین و سایر مظلومان جهان و ایستادگی در مقابل مستکبران است.
امام جمعه اهل سنت ایرانشهر از حضور پرشور مردم در راهپیمایی روز قدس قدردانی کرد
امام جمعه اهل سنت ایرانشهر از حضور پرشور مردم شیعه و سنی سیستان و بلوچستان همگام با ملت ایران در راهپیمایی روز جهانی قدس در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان قدردانی کرد.
ملت ایران تهدیدات دشمنان را با وحدت و انسجام پاسخ می دهد
امام جمعه اهل سنت کرمانشاه با قدردانی از حضور پرشور ملت ایران در راهپیمایی روز جهانی قدس گفت: مردم ایران پاسخ تهدیدهای دشمنان را با حضور خود در صحنه و به نمایش گذاشتن اتحاد، دادند.
همصدایی و اتحاد مسلمانان با مردم فلسطین ، آنها را برای مقاومت و پایداری بیشتر ترغیب می کند/حمله موشکی سپاه پاسداران تنبیهی بزرگ برای داعش و حامیان آنها بود
امام جمعه روانسر گفت: حمله موشکی سپاه پاسداران به گروهک های تروریستی داعش حمله تنبیهی بزرگ و پاسخی دندان شکن برای داعش و حامیان آنها بود.
دشمنان و صهیونیست برای ضربه زدن به امنیت ایران "خیال خام" کرده‌اند
امام جمعه موقت سنندج گفت: دشمنان و صهیونیست با خیال‌های خام خود فکر می‌کنند که می‌توانند به امنیت و آسایش ایران ضربه بزنند اما خواب دیده‌اند.
قدس متعلق به تمام جهان اسلام است
امام جمعه دهگلان گفت: قدس شریف نماد «غیرت مسلمانان» است و یهودیان غاصب باید عقب‌نشینی کنند و قدس به آغوش اسلام باز گردد.
روز قدس روز اعلام انزجار و نفرت از اسرائیل است
امام جمعه مریوان گفت: روز قدس یادآور تمام رشادت‌هایی است که امروزه ملت مظلوم فلسطین در برابر رژیم غاصب اسرائیل از خود نشان می‌دهند.
مسلمانان شیعه و سنی کردستان در مقابل توطئه دشمنان "وحدت و انسجام" خود را حفظ کنند/ وحدت رمز پیروزی مسلمانان است
امام جمعه موقت بانه گفت: وحدت رمز پیروزی مسلمانان و شکست دشمنان دین خدا بوده و تفرقه و شکاف سبب تقویت جبهه دشمن و تضعیف قوای مسلمانان می‌شود.
نیازمندان همواره باید مورد توجه قرار بگیرند
وی با بیان اینکه یکی از عبادت های مالی موضوع زکات است، گفت: همچنان که نماز در نزد خداوند ذخیره می‌شود، زکات هم به همین گونه است؛ نماز و زکات را باید پس‌انداز کنید، برای آن روزی که از همه اوقات نیازمند‌ترید.
Back   1  -  2  -  3  -  4  -  5  -  6  -  7  -  8  -  9  -  10   Next