اهل سنت

پايگاه اطلاع رساني دبيرخانه شوراي برنامه ريزي مدارس علوم ديني اهل سنت

امروز شنبه، 4 فروردين 1397| 8 رجب 1439

 


Latest News

نگاهي گذرا به خطبه‌های نماز جمعه اهل سنت کشور در جمعه‌ی گذشته
گزیده‌ای مهم از خطبه‌های نماز جمعه اهل سنت: کنگان، پاوه، پیرانشهر، روانسر، ایرانشهر، کرمانشاه، سنندج، دهگلان، سقز، سروآباد، مریوان، آق‌قلا، تاتارعلیا، گنبدکاووس، وارده‌سرا، اسالم، آستارا، ارومیه، تکاب، شاهین‌دژ، بوکان، عسلویه، گناوه، بندو، سیراف، نخل‌تقی، پیرهرات، تایباد، خواف، تربت‌جام، اسدیه، سردشت و اشنویه
"حمایت از کالای ایرانی" سبب تقویت تولید و زیربنای اقتصاد کشور می‌شود
نماینده مردم کردستان در مجلس خبرگان رهبری گفت: حمایت از کالای ایرانی سبب ایجاد اشتغال‌زایی برای جوانان و تقویت تولید و زیربنای اقتصاد کشور می‌شود.
مردم پاوه شایسته هر نوع خدمت و همراهی هستند
ماموستا دکتر قادری در مراسمی که با حضور وزیر اطلاعات به نمایندگی از دولت، در پاوه برگزار شد؛ فرهنگ و دیانت مردمان اورامانات را شایسته تقدیر دانستند و گفتند: مردم اورامانات مردمی فرهنگی و سیاسی‌اند و به فرموده مقام معظم رهبری، مردمان دیار اورامانات و شهر پاوه دارای دو خصلت دین‌داری و روشنفکری هستند و حفظ آنها برای اسلام، انقلاب و ایران ضروری و به حقیقت این مردم شایسته هر نوع خدمت و همراهی است.
مردم و مسئولان با غیرت و تعصب از کالای ایرانی حمایت کنند
حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی عصر امروز (چهارشنبه) در اجتماع عظیم زائران و مجاوران حرم مطهر رضوی در رواق امام خمینی و صحن های اطراف حرم، با اشاره به استحکام و نشاط انقلاب در چهل سالگی و خنثی شدن نقشه شوم امریکایی ها برای منطقه، به تبیین چرایی، الزامات و راههای تحقق شعار سال یعنی حمایت از کالای ایرانی پرداختند و با تأکید بر «قابل حل بودن همه مشکلات بانگاه به داخل» و نیز ضرورت توجه و بکارگیری هرچه بیشتر جوانان در میدانهای مختلف از جمله عرصه های مدیریتی افزودند: نسل جوان و پرافتخار این سرزمین، پرچم استقلال، عزت، عظمت و شرافت ایران را بلندتر از هر زمان دیگر به اهتزاز درخواهد آورد.
روز های دشوار پناه جویان مسلمان در یونان دروازه اروپا
مسلمانانی که به امید روز هایی روشن راهی دروازه اروپا می شوند ، با روز هایی دشوار در یونان سر می کنند.
ارمغان آمریکا برای مردم عراق پانزده سال پس از حمله به این کشور
پانزده سال پس از حمله خود سرانه آمریکا و هم پیمانانش به کشور عراق، ارمغان این کشور ها چیزی جز ویرانی برای مردم عراق نبوده است.
کشتار گروگان های هندی توسط گروه داعش در موصل
گروه تروریستی داعش که هندی ها را در موصل به گروگان گرفته بود ، این گروگان ها را به قتل رسانده است.
سیاست توسعه طلبانه ترکیه بر ضد کرد های سوری
رئیس جمهور ترکیه اعلام کرده است که این کشور به دنبال گسترش عملیات نظامی خویش در سراسر مرز این کشور با کردستان سوریه است.
رای بی سابقه سناتور های آمریکایی برای پایان همکاری نظامی آمریکا با عربستان در بحران یمن
بیش از 44 تن از سناتور های امریکایی در رایی بی سابقه خواستار پایان همکاری نظامی آمریکا با عربستان در تجاوز به یمن شده اند .
دستگیری رئیس جمهور سابق فرانسه به اتهام دریافت مبالغی از دیکتاتور لیبی
رئیس جمهور سابق فرانسه به اتهام دریافت مبالغی از دیکتاتور لیبی دستگیر شده است .
Back   1  -  2  -  3  -  4  -  5  -  6  -  7  -  8  -  9  -  10   Next

© Copyright dmsonnat.ir. All Rights Reserved.