اهل سنت

Latest News

درس اخلاق نماینده ولی فقیه ویژه کارکنان دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت استان آذربایجان غربی برگزار شد
دهمین جلسه درس اخلاق نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ارومیه برای پرسنل دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت ارومیه در مورخه 1 اسفند ماه 95 در محل سالن کنفرانس این دفتر با تلاوتی چند از کلام ا...مجید توسط حاج ماموستا افلاطون فتاحی برگزار گردید.
کل امت اسلام درمقابل دشمنان موضع گیری کنند/ دید و بازدید علما برای وحدت در شرایط کنونی ضروری است
عضو هیئت رئیسه خبرگان رهبری با بیان اینکه دیدار با مراجع تقلید و بازدید از مراکز علمی بسیار مفید است، این نوع فعالیت ها و دید و بازدیدها را برای وحدت و هم فکری و هم افزایی بیشتر در شرایط کنونی ضروری دانست.
مقامات سوری بر این باورند که آمریکا در حال از بین بردن زیر ساخت های این کشور تحت نام مبارزه با داعش است
مقامات سوری اعلام کرده اند که در حمله ائتلاف به منطقه ای در رقه، یک پل بسیار مهم از بین رفته است.
وضعیت ناشناخته
احزاب اسلام گرا فراتر از اخوان المسلمین مصر یکی از گزارشات منتشره بنیاد Carnegie است که در دسامبر سال 2016 منتشر شده است.
آمریکا دشمن اسلام و ارزش های الهی است
امام‌جمعه اهل‌سنت بندرپهل گفت: با اشاره به دشمنی های آمریکا در طول 38 سال اخیر تصریح کرد: آمریکا همواره دشمن اسلام و ارزش های الهی است.
امروز به بركت ولايت فقيه و خون شهدا و در پرتو مجاهدت هاي مردم متدين ايران بهترين فرصت براي روحانيت و انجام وظيفه و مسووليتشان به وجود آمده است
رئيس دفتر نمايندگي ولي فقيه در امور اهل سنت خراسان گفت: مساله اصلي امروز جامعه و كشور ما كه در منطقه اي آشوب زده و متزلزل قرار گرفته است، امنيت و حفظ وحدت در پرتو آموزه هاي اسلامي است.
از اينكه مقام معظم رهبري به جامعه اهل سنت به ويژه علما و مدارس علميه عنايت ويژه اي دارند سپاسگزار و قدردان هستيم
مولوي عبداللهي اظهار داشت: امروز اگر كسي قدر نعمت انقلاب را نداند كفران نعمت كرده و مستوجب نكوهش است.
ديدار و گفتگوی رئيس دفتر نمايندگي ولي فقيه در امور اهل سنت خراسان با مديران، مدرسين و طلاب مدارس خراسان جنوبی + تصاویر
رئيس دفتر نمايندگي ولي فقيه در امور اهل سنت خراسان، با حضور در برخي از مدارس علميه اهل سنت خراسان جنوبي با مديران، مدرسين و طلاب اين مدارس ديدار و گفتگو كرد.
تفرقه مهمترین حربه دشمنان اسلام است/ علمای اهل سنت و شیعه با اتحاد خود دشمنان را مایوس کنند
حضرت آیت الله مکارم شیرازی با ذکر این مطلب که جزیره قشم بزرگترین جزیره خلیج فارس است اظهارکردند: این جزیره از جهات مختلف، دارای اهمیت است؛ علمای اهل سنت و شیعه این منطقه و سایر مناطق کشور باید اتحاد خود را با هم حفظ کنند و دشمنان را مایوس سازند.
موشک های اسکاتلندی برای کشتار مردم بی گناه یمن!
یک گزارش جدید به‌تازگی فاش کرده که نیروی هوایی عربستان که تحت آموزش بریتانیا قرار دارد، از بمب‌های هوشمند اسکاتلندی برای حمله به یمن استفاده می‌کند.
Back   1  -  2  -  3  -  4  -  5  -  6  -  7  -  8  -  9  -  10   Next