اهل سنت

Latest News

سپاه پاسداران انقلاب اسلامی شجره ی طیبه و برگ زرین در عرصه ی امنیت و دفاع همه جانبه شناخته شده است
شیخ خلیل افرا عضو شورای برنامه ریزی مدارس اهل سنت کشور گفت: تنها راه مقابله ی ما بادشمنان مان مانند آمریکا و نوکرانش و هر مستکبر زورگو تقویت روحیه ی وحدت و اخوت و انسجام ملی در این ملت است.
سپاه پاسداران رکنی بزرگ در پیروزی انقلاب اسلامی است
شیخ حسین افروز امام جمعه اهل سنت شهر سیراف اتهامات رئیس جمهور امریکا را با صدور بیانیه محکوم کرد.
تمامي اظهارات رئيس جمهور امریکا بر علیه ملت غیور ایران و سپاه پاسداران انقلاب اسلامی محکوم است
شیخ جمات مژده، امام جمعه موقت اهل سنت جزیره خارک، تروريست خواندن حكومت و ملت، سپاه پاسداران ايران، نقض برجام و جعل نام خليج فارس ، توسط رئیس جمهور امریکا را با انتشار بیانیه محکوم کرد.
سپاه یکی ازافتخارات و ارکان نظام مقدس جمهوری اسلامی می باشد
شیخ ابراهیم محمدی با انتشار بیانیه ی در محکومیت یاوه گوئیهای ترامپ عنوان کرد: ما ملت شریف ایران شیعه و سنی صف واحد و گوش به فرمان رهبری در برابر استکبار جهانی از جمله آمریکا ایستادگی خواهیم کرد.
دستپاچگی دشمن نتیجه وحدت ملت واستواری سیاست و قوت کشور ماست
شیخ بدالستار حرمی با انتشار پیامی اظهار داشت: دشمن در نتیجه سیلی های متکرری که از ملت خورده دستپاچه شده و سر خود را به هر در ودیواری می کوبد.
باید با وحدت، دربرابر فرقه‌های ضاله و موج افکار انحرافی ایستادگی کنیم
وزیر اوقاف مصر با بیان اینکه برخی افراد با صدور فتواهای غیرعلمی خود، سبب پیدایش گروه‌های انحرافی می شوند، بر ضرورت مقابله علما با این مسأله تأکید کرد.
فتواهای بدون علم، آموزه‌های دینی را دستاویز قرار می دهند
مفتی لبنان با قدردانی از تلاشهای الازهر برای برقراری صلح در جهان اسلام، از تشدید موج اسلام هراسی انتقاد کرد و گفت: با وجود چند دستگی، اختلاف و سکوت در برابر ابلهانی که از آموزه‌های دین اسلام سوء استفاده می‌کنند، مقابله با اینگونه چالش‌ها امکان‌پذیر نیست.
هدف همیشگی صهیونیست ها ایجاد اختلاف در میان مسلمانان است/ماجرای اقلیم کردستان عراق توطئه جدید استکبار است
امام جمعه اهل سنت نقده گفت: دشمنان اسلام امروز برای ضربه زدن به اسلام توطئه جدید را به نام استقلال کردستان عراق طرح ریزی کرده‌اند، غافل از اینکه این توطئه دشمنان هم نشدنی است و راه به جایی نخواهد برد.
وضعیت کنونی کردستان عراق نتیجه فتنه‌های اسرائیل و امریکا است/ برخی از رهبران بی‌خرد اقلیم کردستان دنباله‌رو مطامع اسرائیل در منطقه هستند
امام جمعه دهگلان گفت: متأسفانه در روزهای گذشته برخی افراد بی‌خرد در اقلیم کردستان دنبال رو مطامع آمریکا و اسرائیل شدند و عراق را دچار تنش و آشوب کرده‌اند و در این بین تنها مردم کردستان عراق و مسلمانان آسیب می‌بینند.
ترامپ سپاهی را که حامی مستضعفان جهان است تروریست می‌نامد!
ماموستا مختار فرجی گفت: سپاه پاسداران یک نیروی مردمی بوده و از بدو انقلاب اسلامی تاکنون حامی مردم و مستضعفان بوده است.
Back   1  -  2  -  3  -  4  -  5  -  6  -  7  -  8  -  9  -  10   Next