دشمنان بدانند با ترور و تحریم بین صفوف ملت شکاف ایجاد نخواهد شد
تاريخ:1397/9/17 بازديد: 48
شیخ حمزه کردی گفت: امروز اگر شاهد وحدت بیش‌ازپیش ملت ایران اسلامی هستیم این در سایه دوراندیشی و وسعت دید امام رضوان الله تعالی است.


به گزارش پايگاه اطلاع رساني دبيرخانه شوراي برنامه ريزي مدارس علوم ديني اهل سنت به نقل از رابط خبری دفترنمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت استان بوشهر، شیخ حمزه کردی، امام‌جمعه اهل سنت جزیره شمالی در گفت‌وگو با خبرنگار دفتر نمایندگی ولی‌فقیه در امور اهل سنت استان بوشهر گفت: هفته وحدت ابتکار امام راحل و به مناسبت میلاد مسعود رحمة للعالمین (ص)، جزء کارهای ماندگار این شخصیت بزرگوار و مجاهد نستوه است امروز اگر شاهد وحدت و انسجام ایران اسلامی هستیم این در سایه دوراندیشی و وسعت دید امام رضوان الله تعالی است.

وی افزود: اگر نبود هفته وحدت و برگزاری این مناسبت‌ها معلوم نبود شاید کشور ما که الحمدلله داری امنیت و آرامش هست به چه حالتی دچار می‌شد. در این سال‌ها که شاهد فرمان رهبر انقلاب به برگزاری هرچه باشکوه‌تر این مناسبت بزرگ بوده‌ایم؛ دشمنان وحدت امت مسلمان هم بیکار نبودند و هرروز با شبهه پراکنی و دسیسه های مختلف دنبال ایجاد اختلاف هستند که امیدوارم امت مسلمان با هوشیاری، اتحاد و انسجام خودش را حفظ کند.

امام‌جمعه اهل سنت جزیره شمالی در ادامه گفت‌وگو ضمن اظهار همدردی با خانواده‌های مصدومین و شهدای حادثه تروریستی چابهار گفت: «مَن يَقْتُلْ مُؤْمِنًا مُّتَعَمِّدًا فَجَزَاؤُهُ جَهَنَّمُ خَالِدًا فِيهَا» متأسفانه صبح دیروز شاهد حادثه تروریستی در جنوب ایران اسلامی در شهر چابهار بودیم در این حادثه دو تن از هم‌وطنان عزیزمان را از دست دادیم. جادارد ضمن محکومیت شدید این حادثه تروریستی عرض تسلیت داشته باشم خدمت خانواده محترم این شهدای گران‌قدر و رهبر فرزانه انقلاب و ملت شریف ایران اسلامی.

کردی تصریح کرد: دشمنان کشور ما بدانند با ترور و تحریم و با ایجاد فتنه نمی‌توانند بین ملت ماشکاف ایجاد کنند؛ بلکه ان‌شاءالله به کوری چشم دشمنان اسلام وحدت و اتحاد ما بیشتر خواهد شد. در دین اسلام تندروی و کشتن انسان‌های بی‌گناه هیچ جایی ندارد.